תגידי שאת רוצה אותי מאת קורין מייקלס.

סקירה מאת מעיין יחיאלוב.

ספר שני בסדרת תגידי ש…

וואו! אני באמת קראתי את זה עכשיו??

חברותיי יודעות שכבר הרבה מאוד זמן לא הגיע אליי ספר שתפס אותי ככה, ששאב אותי לעלילה עד כדי כך שלא זכרתי איפה אני בכלל. בכיתי בעבודה ושואלים אותי הכל בסדר ?! הראיתי להן שאני קוראת והן הבינו… הן כבר התרגלו אליי שם שאני בוכה וצוחקת בקולי קולות מספרים.

 

הספר השני לא מדבר על אהבת נעורים של שנים והזדמנות שניה כמו בספר הראשון.

האהבה העזה בין אנג’י וואייט מתחילה מלילה של תשוקה.

אותו לילה שממנו כל הסיפור שלהם התחיל.

 

קצת על הספר –

הספר מגולל את סיפור של ואייט הנינגטון ואנג’י גיסתה וחברתה של פרסלי מהספר הקודם. אנג’י היא בחורה שכל חייה גדלה בעיר, לא יודעת מה זה כפר. חודשיים לאחר שביקרה את חברתה הטובה פרסלי בבל באקל היא מקבלת בשורה שבעקבותיה היא נאלצת לחזור לעיירה.

הבחורה העירונית בעיירה כפרית ? כן זה היה קצת אסון בהתחלה אבל לאט לאט היא התאהבה בנוף הציורי והמקסים. בין אנג’י וואייט יש קליק עוד מהספר הראשון, שם הם נמשכים ומפלרטטים אחד עם השנייה. הבשורה החדשה מטלטלת את שניהם, כל אחד מסיבותיו שלו. הם מנסים להסתדר עם המצב החדש שאליו הם נקלעו, הם לוקחים את מערכת היחסים החדשה שלהם לאט ובזהירות. ואייט נחוש לגרום לאנג’י להתאהב ומשתמש בכל התותחים הכבדים, והיא מצדה עושה הכל כדי לנסות לא להישאב לטירוף הזה ולחזור לביתה בתום הזמן שהקציבה לשהות בעיירה. אבל, יש אבל גדול ! היא לא מצליחה להישאר אדישה אליו ועם הזמן הם מתחילים למצוא את הדרך שלהם יחד. דווקא בתקופה הכי טובה וזוהרת שלהם יחד, כאשר שניהם מבינים שהם הסוף הטוב אחד של השני הכל קורס לנגד עיניהם.

הנורא מכל קורה להם.

ואייט ואנג’י יצליחו להתאושש ?

האם הם יצליחו לצאת מתוך ההריסות ?

האם וויאט יזכה שוב בליבה של אנג’י ?

“אהבה לא נבחנת כשהכול בסדר. היא נבחנת בהתמודדות שלכם עם התקופות הרעות”.

 

אנג’י –

היא בת 36, עוד בחורה בגיל מתקדם, איך אני אוהבת את זה.

היא לא מאמינה בלתת את הלב שלה למישהו, כי תמיד מקנן בה הפחד שהוא לא יישאר כמו שקרה לה מילדותה. היא אישה עצמאית וחזקה. מצחיקה, שנונה ולא פראיירית בכלל !

למרות כל מה שעברה עם משפחתה, אימא המתנכרת לה והמוות של אחיה היא עומדת על הרגליים וחיה את חייה כמו שהיא אוהבת. לאחר מות אחיה היא לא איבדה רק אותו, היא גם איבדה את פרסלי והאחיינים שלה שנסעו לבל באקל, היא נאלצה להתמודד לבד עם המצב הקיים. יש לה את המאפייה שלה, מפעל חייה וכל העולם שלה. וכאשר היא הבינה שהיא צריכה לנסוע לבל באקל היא קרועה וחצויה מתמיד.

הדילמה שלה גדולה האם להישאר בחיים הרגילים שלה בפילדלפיה או לנסוע לעיירה הכפרית ולהיות עם ואייט ?

 

“אני אוהבת אותו, אבל הוא פוגע בי.

אני רוצה להציל אותו, אבל הוא לא נותן לי.

אני רוצה להיאחז בו, אבל הוא מרחיק אותי ממנו”.

 

ואייט –

האח הצעיר במשפחת הנינגטון.

לדעתי גם האח הכי המוצלח. ללא ספק הוא האח הכי מצחיק, שנון, חתיך וציני להפליא !

צמד המילים – קאובוי לוהט נכתב עליו ! הוא אש, הוא להבה שורפת וחורכת.

הוא כל מה שבחורה רוצה (ואם בסקירה הקודמת אמרתי את זה על זאק אז אני חוזרת בי.. אני רוצה גבר כמו ואייט). מה שאהבתי בו זה שבנוסף להכל הוא גם רגיש בטירוף, אוהב, מגונן, עדין ומכיל את כל השטויות של אנג’י. יש בו גם קצת פרימיטיביות וקסם דרומי אבל זה מה שיפה בו, ובגלל זה התאהבתי בו. הוא קשוב לרצונותיה ולמרות שיודע שיש לו זמן שאול לגרום לה להתאהב בו הוא עושה הכל בדרך שלו, פותח את ליבו וחושף את רגשותיו, למרות החשש הכבד שהיא תברח.

 

 “את הבית שלי.“

“לא.“ אני מרימה יד כדי לעצור אותו כשהוא עושה עוד צעד לעברי. “הרסת לגמרי את הבית שלנו באותו לילה. הצתת את הבית שלנו.“

“אני יכול לבנות אותו מחדש. אני אבנה לך בית חדש לגמרי.“

 

בתחילת הספר הרגשתי שאני הולכת לקרוא קומדיה רומנטית בגלל ששתי הדמויות שנונות וציניות, ולאט לאט הבנתי שהעלילה פה מורכבת הרבה יותר ושיהיה פה המון רגש. יש בעלילה פיתולים ודברים שגרמו לי להזיל דמעה (טוב על מי אני עובדת, לבכות כמו ילדה בת 6).

הדיאלוגים בין אנג’י וואייט הורסים מצחוק. מצד אחד הם מצחיקים, קלילים ופלרטטניים ומנגד הם היו מלאי רגש וכאב ריגשו אותי בטירוף ! שתי הדמויות דומות אחת לשנייה, חיו חיים בלי מחויבות, הם אדון לעצמם, ופתאום המצב החדש ביניהם הכריח אותם להיות מחויבים, להיות מאוחדים וחזקים אחד למען השנייה.הספר מסופר בגוף ראשון, רובו כתוב מצדה של אנג’י למעט כמה פרקים מצדו של וויאט. הפרקים של וואייט תמיד היו בקטעים מרגשים כדי שנדע מה עובר לו בראש, צחקתי, בכיתי איתו ובשבילו. הוא מוטט אותי, שבר לי את הלב והרכיב מחדש. הכתיבה של הסופרת גורמת לך להרגיש את שם איתם, בעיירה הציורית הזאת. היא מפרטת על המקום ואת נשאבת לעלילה ולמיקום, התיאורים לא מתישים בכלל אלא שואבים אותך עמוק אל תוך הספר. התרגום מושלם !

 

לסיכום, איזה ספר מטלטל, כמה עוצמות ורגש יש בו.

כרגע הספר השני בסדרה הוא האהוב עליי ביותר ! ממשיכה לשלישי ואמשיך לעדכן.

 

עד אז קריאה מהנה לכולם – ממליצה בחום.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה