Choosing us- by M. Robinson. The pierced hearts duet.

סקירה מאת ורד פרץ צעירי.

 
“What do you do when you meet your soulmate at seven-years-old? You give… You live… And you love… Until you hear the words, “I just don’t love you anymore.” Putting an end to us. To you. To me. For now and forever.”
 

 
לא לכולנו החיים תמיד האירו פנים, ישנם כאלו שבורכו יותר וכאלו שבורכו פחות.
לא לכולם משפחה, חברים, תמיכה ואהבה הם טריוויאליים, אך המרגש והמעורר תקווה גם עבור אלו שבורכו פחות הוא שלרוב ניתן לראות את האור בקצה המנהרה. וכשאתם רואים אותו תאחזו בו חזק ככל יכולתכם כי הוא זה שיאיר עבורכם את הדרך, זה שיגרום לכם לא להרים ידיים ולוותר עד לרגע בו תצאו לחיים טובים יותר.
 
על הספר 
הספר מסופר מנקודת מבטם של איידן וקמילה לסרוגין, כשאשר הפרקים של איידן מסופרים בזמן עבר ואילו של קמילה בזמן בהווה.
קמילה מגיעה לביתם של איידן וביילי אשתו על מנת להתראיין לתפקיד נני ומנהלת משק הבית שלהם.
מי שמראיינת אותה היא סקיילר חברת המשפחה והיא מצפה לפגוש בהורים של הילדים בשלב מאוחר יותר בריאיון, אך זה לא קורה. היא ממשיכה להתנהל ישירות מול סקיילר ובמשך חודשים אינה רואה אף אחד מבני הזוג בבית.
 
איש אינו מספר לה מדוע הם אינם נוכחים ובאיזה שלב הם אמורים לחזור לחיי ילדיהם שהשאירו מאחור ונראה כי בכל פעם שהיא מתקרבת לגלות את האמת, משהו קוטע זאת והיא נותרת עם שאלות רבות ללא מענה. ובעיקרן היכן ההורים האלו? ומה גרם להם לנטוש את ילדיהם? ואיך בית שעל פניו היה מלא שמחה ואושר, מוצף בתמונות המעידות על כך, הפך לבית שהוא כיום?
 
“I was going to scream. Why was it every time someone was going to say something about their mother, they were interrupted? What. The. Hell?”
 
על הדמויות 
 
קמילה- 
היא הבחורה הלטינית האולטימטיבית. היא מלאת להט, תשוקה, אהבה, אש ופה חצוף. היא לא נשארת חייבת לאיש ועל כך אני מצדיעה לה. 
הבחורה הזו מייצגת את כל מה אני מאמינה בו ומעריצה אותו. היא גדלה למשפחה מרובת ילדים בשכונת מצוקה, שום דבר לא הוגש לה על מגש של כסף, אך כל אלו לא מנעו ממנה להתקדם ולעבוד קשה על מנת לסלול את חייה ולנתב אותם בדרך הנכונה. ואני לחלוטין מאוהבת בה! 
 
“By the time Ariana and I were wrapping up our number one hit, my shower was over. “That’s right, girl, one day I’m going to want it and get it too,” I laughed, drying myself off.” 
 
כשהיא מגיעה להתראיין לעבודה בבית משפחת פירס, היא מבינה כי עליה לעבוד במשרה מלאה ורצינית בכדי לממן את ההלוואות הרבות שלקחה בכדי ללמוד בבית הספר לאחיות. החיים בביתם אינם קלים עבורה והיא מתמודדת עם קשיים רבים שמציב בפניה הילד הגדול ג׳קסון, ויש לומר שבגבורה. היא משחקת בדיוק כפי שהוא משחק ובהמשך, הדרך בה היא הולכת תגרום לה לרכוש את אמונו (בערך) ולהתקרב אליו אבל עד אז… הדרך ארוכה.. ומפותלת.
 
למזלה, ישנו גם ג׳אגר הילד האמצעי שהוא שקט למדי, והתינוקת המדהימה ג׳ורני, והדיאלוגים שהיא ניהלה איתה גרמו לי לצחוק בכל פעם מחדש. החיבור ביניהן היה מיידי וקמילה הפכה להיות האדם שלה ברגע בו החזיקה אותה בידיים לראשונה וג׳ורני הפכה להיות האדם שלה ללא ספק בחזרה.
 
“Go, Journey, shake your booty! Go, Journey, shake your booty,” I cheered, and she did just that. Sticking her diapered butt out into the air, she wiggled it back and forth, a proud look on her face.” 
 
איידן וביילי פירס- 
למה אני כותבת עליהם יחד? כי המסע שלהם הוא משותף. לאורך כל הפרקים מנקודת מבטו של איידן הוא מתאר את חייו כשביילי לצידו. כשהוא מגשים עצמו לא רק עבור עצמו אלא גם עבורה, אוליי בעיקר עבורה.
 
לשניהם החיים לא האירו פנים, הם עברו ממשפחת אומנה אחת לאחרת, אך תמיד היה להם אחד את השני וזה מה שהחזיק את שניהם לאורך כל הדרך. מגיל שבע כשהכירו איידן הבטיח לה כי יעשה ככל שביכולתו על מנת לעשות אותה מאושרת וכך היה.
עד שיום אחד מסיבה שאינה ידועה לנו הקוראים, האושר שלהם נקטע וכל מה שבנו במהלך חייהם נותר מאחור. 
 
“How do you mend a broken heart? How do you go on with life without your person walking next to you?”
 
לאן נעלמה ביילי, ומה גרם לה לעזוב? ומדוע איידן לא חוזר לביתו ולילדיו? האם כל חייו אכן חסרי משמעות אם ביילי, האדם שלו, לא נמצאת בחייו? 
והאם היא בכלל מתכוונת לחזור? או שאוליי קמילה לא הגיעה רק בכדי לטפל בילדיה אלא גם להחליף את מקומה בחייו של איידן? 
עם כל השאלות האלו נותרתי בסיומו של הספר הזה ואני לא יכולה לחכות לספר הבא.
 
לסיכום,
הכתיבה של מוניקה נהדרת כרגיל. הדינמיקה בין הדמויות הייתה מדהימה ונהניתי לראות כי קיימת היכולת לשקם דברים לאחר שנהרסו, וכיצד ניתן לרכוש אמון באנשים מחדש ולפתוח את ליבך לאחר שהתפרק לרסיסים.
 
בנוסף, בספר ישנן דמויות משנה התורמות רבות לעלילה, שון האקס המפוקפק משהו של קמילה שלא מוכן להרפות ולוותר עליה, ודנטה החבר הגיי ההורס שלה שהצחיק אותי בכל פעם מחדש!
 
“What kind of feelins’? Like I want you to be my baby daddy? Or like I’ll let you stick it in my as—?” 
 
אני לא מתחרטת שקראתי את הספר הראשון מבלי לחכות לשני, אבל אם אתם לא מאלו שיש להם סבלנות לחכות, אל תעשו את זה לעצמכם 
 
וזהו בעצם נראה לי, קריאה מהנה.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה