שקרים שוברים / שקרים כובלים / שקרים הורסים מאת רבקה שיי.

סקירה מאת איה אבראהים.

*דואט + נובלה*

אלחדנרו (אלכס) אסטרדה פוגש במקרה באמיליה, בחורה צעירה ויפה שהגיעה לפניקס מאלינוי בעקבות אביה שהתנער ממנה. מרוששת, בלי השכלה, בלי משפחה ובלי כלום ואינה יודעת מה לעשות, מה יוליד יום או מה יהיה איתה. הוא מציע לעזור לה והיא נעתרת לו די בקלות, לזר מוחלטת החלטה תמוהה אבל כנראה כשנואשים השכל הישר לא עובד.

 

המשיכה בין השניים בלתי נמנעת אך אמיליה לא יודעת עם מי היא מתעסקת. היא לא יודעת שהשם אסטרדה הוא שמו של קרטל סמים. היא לא יודעת שאלכס מנהל אותו במקום אביו הנתון במעצר. והיא לא יודעת שאלכס, הקרטל וכל הקשור בהם ואליהם על כוונת רשויות החוק.

 

סם קורטז הוא סוכן איי. טי. אף (הרשות לאכיפת נושאי אלכוהול, טבק, נשק וחומרי נפץ בארה”ב). סם שם אל מול עיניו מטרה אחת ויחידה: להפיל את קרטל אסטרדה ולחסל את אנטוניו.

 

בין תשוקה בלתי מרוסנת, לאהבה מיידית, למאבק להישרדות בעולם העסקים הבלתי חוקיים נקלעת אמיליה אל מצב משנה חיים. היא נקלעת אל מצב של משיכה אל שני אנשים שונים, הלב שייך לאחד והגוף מגיב לאחר.

 

הדואט רווי רומנטיקה, אקשן, זיכרונות כואבים ועבר שקשה להתגבר עליו. ובעיקר הרבה שקרים. כולם מסתירים דברים.

 

הסיפור מסופר בגוף ראשון מנקודת מבטם של אמיליה, אלכס וסם. כאב לי על מה שכל הדמויות עברו ויפה לראות איך אותן חוויות והחלטה אחת ויחידה שלחה את אלכס ואת סם לדרכים כה שונות.

 

הכי כואב בעולם זה להרגיש דחייה מצד האנשים שאמורים לאהוב אותך: ההורים שלך. אהבתי שהדמויות מצאו נחמה באמונה (ברבדים שונים) שזה בכלל לא מובן מאליו. יחד עם זאת הרגשתי שהעלילה התפתחה מהר מדי, הרגשות שהתעוררו התעוררו באמת ובתמים מהר מדי וזה קצת בלתי אמין לטעמי אבל היי, מצדיעה לרומנטיקה וכימיה ממבט ראשון. דמותה של אמיליה עיצבנה אותי בקטעים מסויימים ודמותו של סם אף היא חטאה באותם פגמים. בסופו של יום כולם קיבלו את ההאפי אנד שלהם.

 

הנובלה עוסקת בסם, במה שעבר עליו ועל היכרותו עם אהבת חייו. ממתק.

 

 

לסיכום, סיפור צפוי מאוד, קליל ביותר, חמוד, מעלה הרבה חיוכים על הפנים ודביק במידה הנכונה. נהניתי.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה