שקרים ותקוות מאת אילת סווטיצקי.

סקירה מאת לירן קול.

 הציפור הסגולה החליטה לאתגר את הסוקרות שלה ועליי הוטל האתגר לשבור מחסום של ארבע שנים בקריאת ספר של סופרת ישראלית בפעם הראשונה מזה ארבע שנים. 

רוצים לדעת כיצד עמדתי במשימה?

ריאן טייט שבה ללונדון אשר ממנה ברחה לפני כשנתיים בניסיון למחוק את עברה. היא מגיעה אל בית חברתה הטובה ביותר, איימי, אותה עזבה ללא כל הסבר כאשר נישאה למי שחשבה כי יהיה אהבת חייה. אך זו הייתה הטעות המרה ביותר שיכלה לעשות. בעלה התחבא מאחורי מסכות ומילים יפות שהרעיף עליה מהרגע שפגש אותה וארבעה חודשים לאחר מכן קשר אותה בברית נישואין שהייתה כלוב של זהב. הוא נהג להתעלל בה ולעשות מעשים שלא ניתן להעלות על הדעת שגבר יעשה לאשתו. במשך שנים היא ניסתה לעשות כל שביכולתה על מנת לרצות אותו – לשווא.

עד היום שבו ההתעללות שברה אותה לחלוטין והיא עשתה צעד שלא האמינה כי היא מסוגלת לו.

בשובה ללונדון היא חוזרת אל המועדון בו עבדה כמלצרית לפני נישואיה, מתוך רצון להתרכז בעבודה ובחיים חדשים נטולי גבר אשר יאזוק אותה כלואה בביתה.

בעל המועדון החדש לא עושה לה חיים קלים והיא במלחמות עם עצמה – האם שוב לתת ללב שלה להנחות אותה ולהביא אותה אל צינוק נוסף, או שמא תקשיב לראשה ולקול ההיגיון שאומר לה להתרחק מגברים ככל האפשר?

זהו סיפור על אישה שמנסה לחיות בשלום עם עצמה בין השקרים מהעבר והתקוות לעתיד, הלומדת לסמוך על לבה ולהאמין שגם היא – ראויה לאהבה.

 

איילת, הכרתי אותך כשרק התחלתי את דרכי בז’אנר והפכת את עולמי באמצעות טליה בלום ועשית זאת פעם נוספת עם ריאן. כל שנותר לי לומר הוא תודה.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה