שותפים מאת כריסטינה לורן.

סקירה מאת ענת שדה.

“יתכן שאני בחורה מדרג הבינוני כשהפה שלי סגור, אבל בשנייה שאני מתחילה לדבר עם גברים, לולו קוראת לי הולנדוחה, משום שאני נהיית לא מושכת בצורה דוחה. מובן שלא לחינם זכיתי לכינוי הזה. ועכשיו אני מזיעה מתחת למעיל הוורוד שלי, הפנים שלי נמסות, ומתעורר בי דחף בלתי נשלט כמעט למשוך את הגרבונים שלי עד לבית השחי”

כמות הפעמים שצחקתי, התמוגגתי והתאהבתי בספר הזה היא ממש בלתי אפשרית. לא תמיד מצליח לצמד הסופרות כריסטינה לורן, אבל כשזה מצליח להן, זה ממש תענוג.

הולנד לינה באקר , היא בחורה בת 25 שגרה במנהטן ועובדת בברודווי בתפקיד שדודה רוברט תפר במיוחד בשבילה. החלום של הולנד להיות סופרת נמוג לאיטו כשבכל פעם שהיא מנסה לפתוח את המחשב ולהתחיל לכתוב אך שום מילה לא יוצאת לה, בינתיים היא מסתפקת בעבודה שקטנה עליה, סובלת מבוס זוועתי ומפתחת אובססיה מסוכנת לנגן רחוב שפורט על הגיטרה ועל ליבה בכל פעם שהיא מגיעה (במיוחד) לרכבת התחתית.

קלווין אדיאן מק’לוכלין הוא נגן רחוב אירי שמציל את הולנד לאחר שהיא נופלת לפסי הרכבת ע”י הומלס, כשהוא מקבל הצעה מהולנד לבוא לנגן עבור דודה בברודווי הוא כמעט משתגע מגודל המעמד, אך כשהוא מבין שיש לו הזדמנות של ממש לנגן עם גדולי הכישרונות בארצות הברית הוא נאלץ לסרב. מסתבר שקלווין הוא שוהה בלתי חוקי .

הולנד מציעה לקלווין הצעה – הם יתחתנו כדי להפוך אותו לחוקי וכך הולנד תוכל להציל את דודה מקריסת ההפקה לאחר שאחד הנגנים עזב.

הולנד וקלווין מתחתנים נישואים מזויפים אך מאוד מהר הרגשות מתערבים. האם יהיה להם את האומץ להכיר בהם ?

הספר הזה הוא ממתק אמיתי. נהניתי מכל רגע, צחקתי ממנו בלי סוף, והתאהבתי עד כלות. הדמות של הולנד שבתה את ליבי, אהבתי את העובדה שהיא לא מודעת לקסם שיש לה, הבנתי את הפחדים שלה ובמיוחד אהבתי את המשיכה שלה לקלווין. הדמות של קלווין היא מדהימה בעיניי, מצד אחד הוא בחור מתוק וטוב לב ומצד שני יש בו שבבות ושנינות שהופכת אותו לבחור שקשה לעמוד בפניו. “שותפים” הוא גם ספר על מציאת הפוטנציאל החבוי שלנו, חברות ומשפחה. 

לסיכום, במדד הלבבות הסגולים – 4 וחצי לבבות מאוהבים (כשברקע קלווין מנגן על גיטרה).

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה