שדות הלב מאת אמבר קלי.

סקירה מאת יפעת ארניה.

בתזמון מעולה, כשהייתי צריכה משהו קליל שינקה לי את הראש התחלתי לקרוא את הספר החמוד הזה שהביא לנו סיפור אהבה מתקתק שכיף לקרוא. נכון, אין כאן שום דבר חדש שלא ראינו (או יותר נכון קראנו) קודם, אבל לפעמים צריך גם את זה, את הדבר המוכר הזה שינקה לנו את הראש כמו שצריך וינעים את הזמן.

סופיה (סופי) לנקסטר, מעצבת תכשיטים עם עסק בצמיחה, חוזרת לחוות ילדותה אחרי הרבה שנים שלא היתה שם, בעקבות מותה של סבתא. היא חוזרת מלאת טינה על אביה ומשפחתו החדשה לאחר שהוא לא הגיע לקחת אותה או חידש את הקשר עימה אחרי שאימה עזבה איתה במפתיע כשהייתה בת 12. האיחוד החדש עם משפחתה המורחבת מביא עימו לא רק שלל רגשות מעורבים לטוב ולרע אלא גם מפגש עם אחיינה של אשתו השנייה של אביה- ברקסטון יאנג.

ברקסטון מצידו לא מתרשם מה”נסיכה” שמופיעה פתאום בחווה ובטוח שמדובר בעירונית מפונקת שרק מחכה לברוח ושלא תשתלב בחיי החווה, גם לא בזמן המוקצב שהיא צריכה להיות שם. הוא איש חווה מ-א’ ועד ת’, חי ונושם את החווה וקשה לו לקבל את נוכחותה של סופיה ואת יחסה למשפחתו.

לאחר שביקורה של סופי מתארך מעבר למצופה היא וברקסטון לומדים להכיר אחד את השנייה אך מה יהיה כשתגיע שעתה לעזוב? והאם סופיה תצליח סוף סוף להבין מה גרם לאביה לנתק את הקשר שלו עימה וכיצד זה ישפיע על יחסיה עימו ועם שאר משפחתה שבחווה?.

הדמות של סופי היתה מקסימה וסיקרן אותי כל הזמן לראות את ניסיונות ההסתגלות שלה לחווה, ניסיונות שלפעמים הצליחו יותר ולפעמים הצליחו פחות ויחד הם יצרו דמות משעשעת מצד אחד ומסקרנת ומרגשת מצד שני בכל הקשור ליחסים המשפחתיים שלה.

וברקסטון היה איש חווה טיפוסי, ואהבתי לראות איך לומד להעריך מחדש את דמותה של סופיה שבתחילה הוא זלזל בה. אין ספק שיחסי שנאה- אהבה תמיד מושכים וכיף לקרוא אותם והדיאלוגים בין סופיה לברקסטון בהתחלה היו די משעשעים.

כפי שרשמתי, מדובר בספר חמוד וקליל, לקראת הסוף הרגשתי שהוא רץ לי מהר מדי וציפיתי ליותר דרמה אבל למרות זאת ולמרות שאין בו משהו שלא קראנו לפני, הוא היה מהנה וכייפי לקריאה ואני נותנת לו באהבה שלושה לבבות סגולים

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה