שגיאת נישואים ומיזוג נישואים מאת ג’ניפר פרובסט.

סקירה מעת ענת שדה.

שגיאת נישואים ומיזוג נישואים – ג’ניפר פרובסט

לפני כמה שנים, כשהייתה פה שממה בז’אנר הרומנטי, יצא הספר “עסקת נישואים” . ספר מתוק ורומנטי ומי שאהבה (אני !!!) קראה אותו בשקיקה ורק חיכתה שכל הסדרה תצא.

אחריו יצא “מלכודת נישואים”, שגם הוא הצליח מאוד והיה נהדר. וזהו.

חיכינו וחיכינו וחיכינו.

עברו חמש שנים, ולפני כשבוע יצאו שני ספרי ההמשך של הסדרה : “שגיאת נישואים” ומיזוג נישואים”. שמחה גדולה !!!

את “שגיאת נישואים” אהבתי וקראתי בהנאה אבל אינספור בעיות בתרגום הספר קילקלו לי את חוויית הקריאה (נאמר לי שכל הבעיות סודרו ויצא קובץ חדש. מקווה מאוד שזה המצב כי חבל לפספס את הספר ומצד שני קשה מאוד לקרוא אותו עם בעיות כה רבות בתרגום).

“מיזוג נישואים” הוא בעיניי גולת הכותרת של הסדרה והוא  מ ד ה י ם !!! ספר עמוק, מקסים מלא בלהט ואהבה. מדובר בספר שאסור בשום אופן לפספס.

הסקירה היא סקירה כפולה על שני הספרים הנהדרים האלו ויתמקדו בעיקר בתחושות שהספרים העלו בי ופחות בעלילה.

“רגש מוזר עלה מבטנו וקרע אותו, משאיר עיסה מלאת דם מאחור. ראשו הדהד ופיו היה יבש כמו אחרי לילה של שתייה כבדה. והאמת סוף סוף הבליחה – מנפצת כל צורה ומתחרה בכל תסריט של אחרית הימים מספרי הקודש.

הוא אהב אותה.” (שגיאת נישואים)

קארינה קונטה (אחותו של מייקל מ”מלכודת נישואים”) היא האחות הקטנה של המשפחה, זו שכולם רואים תמיד כילדונת. מגיל צעיר היא מאוהבת במקסימוס גריי (אחחחח… איזה שם!) החבר הטוב ביותר של אחיה, אך הוא מעולם לא ראה בה יותר מאחות.

כשקארינה ומקס נפגשים אחרי שנים שלא התראו כשהוא מנכ”ל “לה דולצ’ה מגי” בניו יורק, והיא העובדת שהוא חופף לקראת ניהול החברה , והניצוצות עפים. אך מקס מסרב לראות אותה עדיין כאישה. האם גם הפעם אמא אדמה תפעל כדי לאחד בין לבבות שמסרבים להתאחד?

שגיאת נישואים הוא ספר מקסים, מתוק ורומנטי בסגנון הספרים של פעם. אני אישית מתה על הסגנון הזה, קראתי אותו בהנאה, רק רציתי לחזור אליו, וסיימתי אותו עם חיוך. זה לא ספר שאני אקרא יותר מפעם אחת (כמו עסקת נישואים), זה לא ספר שיזכר כאחד שהשאיר חותם אבל הוא פשוט מקסים ומהנה.

“ג’ולייטה חשה משהו עמוק יותר בפעולותיו והשתוקקה ללכת בשביל המוביל לסבך הקוצים, שיחים רעילים ואינסוף טורפים המחכים לקרוע את בשרה. כאשר מבטו סוף סוף חדר אל עיניה, ג’ולייטה ידעה כי גבר זה יהיה האחד שישלים אותה לחלוטין או יהרוס אותה לחלוטין.”(מיזוג נישואים)

מיזוג נישואים מספר את סיפורם של ג’ולייטה קונטה וסוייר ולס. סוייר מופיע כדמות משנה ב”שגיאת נישואים” ודמותו סקרנה אותי ממש. הייתה לי תחושה שמיזוג נישואים יהיה ספר מיוחד, ולא טעיתי.

ג’ולייטה היא מנהלת בנשמתה, כל חייה היא מקדישה למפעל החיים של המשפחה ומנהלת את החברה במילאנו.

סוייר ולס הוא איש מסתורי ללא עבר , הצלקת שעל פניו והמבט הרדוף בעיניו גורמים לג’ולייטה להימשך אליו אך גם לחשוש. ג’ולייטה בטוחה שהיא לא מסוגלת לקיים שום יחסים אינטימיים , האם סוייר יהיה האדם היחידי שיוכיח לה אחרת ?

מיזוג נישואים הוא ספר עמוק, מקסים ומלא בחמלה. אהבתי כל חלק בו, הוא ספר שאני לא אשכח עוד הרבה זמן, דמותו של סוייר היא דמות מדהימה בעיניי, גבר שבור עם צלקות מבחוץ ומבפנים, מי צריך יותר?

הספרים כתובים בגוף שלישי מנקודת מבטם של הדמויות הראשיות.

לסיכום, ההמשך של הסדרה לא מאכזב לרגע. מי שאהבה את עסקת נישואים ומלכודת נישואים, אני ממליצה בחום לעזוב הכל ולקרוא . הנאה מובטחת.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה