סטינגר מאת מיה שרידן.

סקירה מאת מירה רוזנפלד.

 גילוי נאות, כמעט נטשתי את הספר הזה! 

 
הוא התחיל כמו עוד רומן רומנטי מהז’אנר האירוטי. אישה יפה, גבר חתיך, נפגשים, תיאורי סקס מרובים, ולא הרגשתי שאני מתקדמת יותר מדי. אבל אז – בום ! זה קרה. הספר העלה הילוך, צבר מתח (מעבר למתח המיני שהיה שם כל העת) והפך מותח ומסקרן עד כדי כך שלא יכולתי להניחו מהיד.  
 

 
על מה הספר ?? 
 
גרייס, בחורה יפיפיה, צעירה ומבטיחה, סטודנטית למשפטים, משתתפת במסגרת לימודיה בכנס משפטים במלון בווגאס. אצל גרייס הכל מאורגן וידוע מראש, הכל לפי התכניות.  
שם היא פוגשת אותו – קארסון סטינגר – החתיך ההורס, בנוי לתלפיות, גוף מהפנט, די בחיוך כדי שיפיל בנות, ואם זה לא מספיק הוא “כוכב סרטים למבוגרים”, כן, שחקן פורנו.
מה הוא עושה בכנס ? מסתבר שבאותו מלון בו מתקיים כנס למשפטים, מתקיים באותו מועד ממש כנס לסרטים מהסוג הזה. 
 
“מה שקורה בוגאס נשאר בווגאס”? כך גם אני חשבתי. 
 
המפגש הראשוני בין השניים גרם להם להחסיר פעימה, והמפגש הבא ביניהם כבר היה כשהשניים נתקעו יחד במעלית למשך מספר שעות. 
קלישאתי משהו ? אולי, אבל לוהט בהחלט. 
 
שם כבר התחלנו להבין שמתחת לדמויות הלכאורה שטחיות יש הרבה מעבר למה שהצטייר מעל פני השטח. 
 
קארסון הוא בן לכוכבת פורנו, שנאלץ לגדול בצלה של “הקריירה” של אמו. בעל כוחו הוא היה נוכח בסצינות קשות של אמו, בחברת גברים זרים. בתחילה היה הבן של כוכבת, אך כשגדל הוא חווה את נחת זרועם של מתבגרים שנהגו לכנות את אימו לא פחות מאשר “זונה”. החיים לא הטיבו עמו ובאופן טבעי הוא מצא את עצמו נכנס לתחום. גם בזכות כישוריו הטבעיים ומראהו החיצוני. 
 
המפגש עם גרייס הוציא ממנו משהו שהוא לא חשב שקיים. הוא הרי עושה סקס לפרנסתו, כל פעם עם מישהי אחרת, לא פחות לוהטת ממנו, אך אף פעם לא עם רגש. 
משהו בתוכו זז, והוא הבין שעובר עליו משהו שהוא לא חווה מזה זמן רב, אם בכלל. 
 
כשהשניים נתקעו במעלית, סיפרה לו גרייס כי למעט קשר מיני אחד היא לא מתכוונת “לחגוג” יותר מדי והיא רוצה עוד אחד ככה לטובת הניסיון. מישהו שיהיה סתם “בחור מספר שתיים” עד שתמצא את גבר חלומותיה – איתו תתחתן ותביא ילדים. (הכל מתוכנן כבר אמרנו ? ) 
קארסון מציע לה שהוא יהיה “בחור מספר שתיים” שלה. הרי הוא כבר יודע את רזי המקצוע, הוא ילמד אותה, ייתן לה חוויה מענגת של “מספר שתיים”, ובכלל מה אכפת לה. 
 
גרייס לא שוקלת את ההצעה יותר מדי זמן (בכל זאת, איפה היא תמצא כזה גבר לפנתיאון?) והיא נענית להצעתו. הם קובעים לבלות סוף שבוע אחד של תענוגות. וכך היה. 
 
מה קרה לאחר שסוף השבוע הזה נגמר ?? האם שברון הלב (של שניהם) יוביל אותם לשמור על קשר? האם דרכיהן תיפגשנה שוב ? ובאיזה אופן ?
 
חייבת לציין שפה הספר התחיל לקבל תנופה כפי שציינתי בתחילת הסקירה ונכנס לתמונה נושא מאוד חשוב שניתנה לו תשומת לב, והוא נושא הסחר בנשים. (לא מרחיבה על כך במכוון). 
 
העלילה התקדמה בצורה סוחפת ומרתקת עד לסוף המדהים. 
 
הספר כתוב בגוף ראשון לסירוגין מפיהם של קארסון וגרייס ומתאים מאוד לעלילה. לא אפרט מעבר לזה מחשש לספוילר. 
 
לסיכום אציין כי זהו ממש לא “רק” רומן רומנטי אירוטי כפי שהצטייר בתחילה ונהניתי מהקריאה בו מאוד. 
 
קריאה מהנה.
 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה