סדרת נישואים למיליארדר מאת ג’ניפר פרובסט.

סקירה מאת אורלי שיטרית.
 
 
בשנת 2014 הפציעה בחיינו הסופרת המקסימה הזאת שתורגמה כאן והתקבלה באהבה גדולה. אני השאלתי אותם מהספרייה והם היו זכורים לי לטובה, לקראת צאת דואט נוסף בסדרה החלטתי לחזור אחורה לבינג׳ קריאה ולספר לכם בקצרה מה בדיוק קרה אז ועכשיו..
 

 

למי שמכירה אותי יודעת שגוף שלישי זה לא אני (אולי רק במתח כי שם זה מתבקש) אבל כאן באופן חריג זה זרם לי מאוד.
הספרים מלאים בשנינות ועוקצנות הם מתוקים וקלילים ועשו לי המון רגעים נפלאים ומהנים כמה אני אוהבת איטלקים.
 
מה שאהבתי במיוחד בספרים זה ההכרות בספר עם הדמויות שיככבו בספר הבא וגם שכל פעם מרחיבים על דמויות נוספות, לכן מומלץ לקריאה ברצף ולפי סדר.
 
לחשי אהבה נלחשים אך האם באמת יש בכוחם די? כולן השתמשו בהן והלך להן אז….
בכל ספר אנו מגלים למי הועבר ספר הסתרים. 📖
 
רשימה, מדורה ותודה לך אמא אדמה.🔥
 
  1. עסקת נישואים – מגוללת את סיפורם של אלקסה מריה מקנזי וניקולס ראין הלא הוא אחי חברתה הטובה מגי, ניק לא מאמין באהבה או בנישואין אך הוא נאלץ למצוא אחת תוך שבוע בדיוק או שהירושה שלו תלך לפח, אלקסה מצידה זקוקה לכסף והמון שהרי אם לאו  “טארה” שלה תרד לטמיון, היא לא רודפת בצע אם חשבתם. אז לחשי קסמים מספרים נושנים הועילו חושבים? אולי. 🤔חברתה מגי דווקא עזרה לבצע את השידוך הנכסף. מההתחלה היו אי הבנות הם שחור-ולבן מים ואש לונה פארק אמיתי מחכה להם פה ואם היא אמורה להתנזר זה מקובל לבקש גם מהצד השני לא?
יש להם עבר והיסטוריה, הוא למעשה שבר את ליבה בנעורים. היום היא מנהלת חנות ספרים.
 
הוא ה”יפיופון” היהיר עם שלל מסכות והיא אמיתית, אחת כזאת שאוכלת בלי לדפוק חשבון. הוא גדל לכסף היא למשפחה.
מייקל קונטה שחקן נוסף, לא מערב עסקים עם בילויים האם הוא דלוק על אלקסה?.
בקיצור, הגיבורה כאן יכולה לנצח בפוקר כל אחד ולא מכורח היותה שקרנית טובה אלא כיוון שהיא מוכנה להפסיד בקרב. היא נלחמת עד הסוף עבור אהוביה. ההצגה הכי טובה בעיר יוצאת לדרכה. היא עוד תלמד אותו למצוא את היוצא דופן בתוך הפשוט.
גם אני וירון משחקים פוקר ושש-בש על טובות ברזל.
 
 
  1. מלכודת נישואים – זהו סיפורם של מגי ריאן אחותו של ניק והרוזן הלא הוא מייקל קונטה אליל הנשים אליו התוודענו כבר בספר הראשון שם נפגשו לפגישה עיוורת שלא צלחה, השאגה נותרה דוממה בקרבה ומאז חל נתק אבל הספינה הזאת תחזור לרציף עם הצעה עסקית. היא צלמת דוגמנים בהלבשה תחתונה עבודה כייפית ומשוחררת אך היא בודדה, היא מעדיפה לבחון את החיים דרך העדשה. הוא דון ז’ואן שנפגש עם אצולה והקשר הארוך ביותר מבחינתו נמשך שבועיים, הוא לא נואש שביום מן הימין תגיע האחת אך זאת חושבת בכלל שאת חברתה הטובה הוא רוצה בכלל.
המלכוד כאן הוא חתונה איטלקית לפי הסדר והמסורת בכדי שאחותו תהייה מאושרת הוא נאלץ לשאת אישה, אם אולקוס לנפשו הוא לא מבקש כדאי שמגי תבוא להציל אותו, חתונה בהפתעה לא אמיתית רק לשם התדמית. אישה מדומה אהההה זה הולך לקבל תפנית, למרות שמגי משוכנעת שאת אלקסה הוא בכלל רוצה ככלה בהזמנה.
מאמא קונטה מתחילה לתת כאן עבודה. ‘לה דולצ’ה פמיליה’ שלו והוא מנהל אותה ביד רמה. ולמען משפחתו ומי שיקר לליבו , הוא ייתן את נשמתו.
 
  1. שגיאת נישואים – מביא את סיפרם של מקסימוס גריי וקארינה קוֹנטֶה אחותו הקטנה של מייקל.
מקס היה חלק בלתי נפרד מהמשפחה ומגיל קטן קארינה התאהבה בו, מקס ראה בה ילדה קטנה והיא נאלצה לצפות בו מדלג ממיטה למיטה עד ש… עוברות מספר שנים והיא מגיעה בעטיפה שונה היא מוכשרת במספרים ובעלת מוטיבציה לעבודה קשה אך אומנות הציור תמיד היו בנפשה היא יצירתית והלוחשת לחיות, הוא מצידו טוען לכתר המנכ”ל של ‘לה דולצ’ה מגי’ ורואה בה יריבה הוא שותף עסקי וחלק מהמשפחה אך פצוע מאביו. היא מתחבבת בקלות על כולם ויש ביניהם כימיה ועוקצנות ששורפת חללים ויחסי שליטה רק בקטע של פקודות – לא לדאוג -הוא לא כריסטיאן גריי .
מה שקרה בוגאס הגיע גם לניו יורק וגם לברגמו שבאיטליה וכן גם כאן ידה של אמא קונטה היתה במעל. לילה אחד שינה את כל החוקים, לילה אחד חסר מעצורים טרף את כל הקלפים.
סוייר ולס התחמן מפציע כאן והוא האחד שערער את מקס בקשר עם קארינה. הוא שם מראה על כל מה שהתחבא.
מסקנה מהספר: תעשו מה שטוב לכם אל תחיו לפי ציפיות להיות משהו שאתם לא!
 
  1. מיזוג נישואים – מביא את סיפורם של סוייר ולס וג’וליטה קונטה. שניהם כרישים מקצוענים, אנשי עסקים בנשמה. לסוייר צלקת על פניו האם מתחבא שם סיפור נורא? במה היא הסתבכה? הרי היא מאמינה שהיא קרחון שאין ביכולותיה לצלוח אינטימיות היא נואשה מחוסר ההצלחה, קונטרול פריק ושולטת ברגשות ובהכל בסביבתה.
סוייר הוא כמו שיר הלל למלאכים הכלאה של אפל ומואר. הוא משחק על מנת לנצח ופתוח לתחרויות.
ג׳ולייטה לעומתו לא משחקת אך מספיק חכמה בכדי ללמוד את הכללים.

 

סוייר מעוניין שבמלונות פיוריטי תנצח על הקינוחים באופן אקסקלוסיבי ׳דולצ׳ה פמיליה׳ וכך השניים נפגשים, היא לא האישה שתשב בשקט בבית היא בעלת קול. הבית שלו הוא מקומו העכשווי , הוא נווד.הרי התאמץ כל כל להמציא את עצמו מחדש ולמחוק את העבר.
הישגים אתגרים עבודה קשה וגם קורבנות זו אמונתו. הישרדות הניעה אותו כך למד לנצח.
 
💍גילוי נאות היו טעויות הגהה בשני הספרים האחרונים שהפריעו לי מאוד בקריאה,
להבנתי ההוצאה שחררה עותקים מתוקנים.
 
אשאיר אתכם עם ציטוט מנצח:
 
 ״לא תמיד מנצח זה שיש לו את הביצים הכי גדולות״
״אז מי כן?”
״זה שיכול לצעוד למרחקים.”
 
 
לסיום: סדרה כייפית שעושה נעימי בלב,
משפחה היא לא רק קשרי דם
משפחה היא חברות והקרבה היא לחוש את הצד השני כאילו הוא- זה אתה!!
 
קריאה מהנה, נהנתי בטרופים.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה