נאמנות מעוותת מאת קורה ריילי.

סקירה מאת ענת שדה.

יש ספרים שנכנסים לי ללב מהמשפט הראשון בעמוד הראשון. “נאמנות מעוותת” הוא בדיוק ספר כזה. אני לא חובבת מאפייה מושבעת אבל משהו בכתיבה של קורה ריילי ובעובדה שהיא שמה את סיפור האהבה בכל ספר בסדרה במהותו של הספר ולא את חיי המאפייה, שעושה לי את חוויית הקריאה לכזו שמתאימה לי לגמרי.

ליאונה הול היא בחורה בת 19 בת לאמא נרקומנית ואב מכור להימורים, החיים מעולם לא הקלו עליה, ואף אחד מעולם לא דאג לה. היא מגיעה ללאס וגאס כדי לגור בלית ברירה אצל אביה ולהתחיל מחדש לאחר שאימה נכנסה לגמילה. פביאנו סקודרי הוא גבר שלא מאמין בשום דבר ובאף אחד מלבד משפחתו המאמצת ב”קאמורה קרטל” , לאחר שאביו בגד בו בכל צורה אפשרית לא נשאר זכר לילד שהיה וליבו הפך לאטום לרגשות.

כשליאונה ופביאנו נפגשים משהו קורה בפעם הראשונה. ליאונה מוצאת מישהו שדואג לה ופביאנו מוצא מישהי שמצליחה להיכנס לליבו.

סיפור האהבה ביניהם הוא אחד היפים והמרגשים שקראתי .

“נאמנות מעוותת” הוא הספר הראשון בסדרה “קאמורה קרטל” , העלילה כתובה בגוף ראשון מצד פביאנו וליאונה (מדובר על סדרת בת של הסדרה “נולדו לדם” וגם פה כל ספר ניתן לקרוא כיחיד אך מאוד מומלץ לקרוא לפי הסדר).

 

“הפסקתי לשטוף את הכוסות, הפסקתי להקשיב ללקוחות. היה רק אותו. הקהל התפרץ בגל חדש של תרועות. האיש הזה. הוא שלי. מעולם לא הייתי שווה משהו, אבל מבט אחד ממנו גרם לי להרגיש כמו מרכז העולם”

 

ארבעה לבבות סגולים.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה