מלחמת הלב מאת הת’ר אורגרון וקייט סטיוארט.

סקירה מאת ענת שדה.

מאז ומתמיד היתה לי בטן רכה לסיפורי מלחמה. כנראה שזו הפטריוטית שבי.

חיילים נשלחים לחזית, נותנים את חייהם למען המדינה ולפעמים אפילו כשהם מצליחים לחזור הביתה שלמים ובריאים גופנית, הם לא חוזרים אותו דבר. לפעמים שבורים יותר. לפעמים אנשים שונים לגמרי.

“מלחמת הלב” הוא סיפור על חובשת קרבית בצבא ארצות הברית שנשלחת לעיראק וחוזרת אישה שונה. קרועה. זה סיפור על אישה אחת ושני גברים שאוהבים אותה. משולש בלתי אפשרי, מתסכל ומסעיר, שנקרא בנשימה אחת רועדת.

קייטי סקוט (סקוטי) בת ה 25 היא חיילת שמשרתת בצבא ארצות הברית , נשואה באושר לגאווין ויש להם ילד מקסים ומתוק, נואה בן ה 6. כשקייטי נשלחת לבגדד לשירות של שנה היא נקרעת בין הרצון שלה לשרת את מדינתה לבין הגעגועים למשפחתה.

כריסטיאן בריגס הוא חייל קרבי שחצן ויהיר שמשרת באותה יחידה יחד עם קייטי. הוא נמשך לקייטי מהרגע הראשון שהוא רואה אותה אבל ברגע שהיא מבהירה לו שיש לה בעל וילד שמחכים לה בבית הוא לוקח צעד אחד אחורה.

קייטי ובריגס יעברו יחד ארוע משנה חיים שיגרום להם להשתנות לעד. אותו ארוע ילווה אותם גם כשיחזרו הביתה . האם קייטי תוכל לחזור לחייה הקודמים ולשכוח הכל ? האם בריגס יוכל להמשיך לחיות כשליבו נמצא בידיה של קייטי?

העלילה מסופרת מנקודת מבט ראשונה של קייטי, בריגס וגאווין. אין פה דמות אחת שלא שברה את ליבי לחתיכות. קייטי עוברת טראומה נוראית שאף איש לא אמור לעבור. מצד אחד נשברתי איתה וכאבתי איתה אך מצד שני הייתי מתוסכלת מהבחירות שלה והפעולות שהיא עשתה שהכאיבו לאנשים שאהבו אותה. דמותו של בריגס היא דמות של גבר אלפא שמתאהב בפעם הראשונה בחייו והעוצמות שלו השאירו אותי חסרת מילים, וגאווין הוא גבר מדהים שמחכה לאשתו שתשוב אליו ולא מזהה את האישה שחזרה הביתה, אני חושבת שאהבתי אותו הכי הרבה, וחוסר האונים שלו שבר אותי פעם אחר פעם.

ספר מדהים, מרגש, מתסכל בטירוף . מצאתי את עצמי נואשת לדעת מה יקרה בסופו , טרפתי אותו עד שסיימתי בחיוך ענקי.

מומלץ מומלץ מומלץ!!

“הגוף שלי חסר תחושה, לשמחתי. הלב שלי, לעומת זאת, הומה. כל פעימה ופעימה מכאיבה שלי. הדופק הוא שורה של יבבות – הלב שלי בוכה את מה שהעיניים לא יכולות. הדם הזורם בעורקיי הוא זרם של צער. זה כאב שאי אפשר לשכך.”

לסיכום, במדד הלבבות הסגולים : 5 לבבות סגולים קצת שבורים וקרועים בקצוות, אך פועמים חזק ומאוהבים בטירוף.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה