מיזוג נישואים ספר 4 מאת ג’ניפר פרובסט.

סקירה מאת איילת נבון.

 

 

הנישואים הם התחברות בין שני בני אדם שונים שהופכים לאחד. ואולם, יש להתייחס לנישואים כאל מיזוג, לא השתלטות. המשמעות היא, ששני הצדדים צריכים להרגיש בטוחים להביע את עצמם, ולהקפיד לקחת בחשבון את נקודת מבטו של הצד השני. בתחילת הנישואים יש עיסוק מוזר בכל מיני החלטות טכניות שמעצבות וממזגות את בני הזוג למקשה כמעט-אחת. החפיפה היא המיזוג, כמו מיזוג של שתי חברות עסקיות תחת שם אחד, או שני שמות עם מקף. מיזוג עסקי מתייחס לאיחוד מחלקות, תהליכים וענייני כספים. כך גם בזוגיות.

 

חשוב לזכור, כי חיי הנישואין דורשים מאמץ ושינוי של הרגלים קודמים שהגיעו מחיי הרווקות, ויש לי חדשות בשבילכם-  זה לא חייב להיות מסובך.במקום לראות את בני הזוג כמטרד, הם יכולים להיות החברים הכי טובים. יתכן שיהיו עליות וירידות בדרך המשותפת, אך חיי הנישואין אמורים להעניק לכם הרגשה של סיפוק עצום ותחושת שלמות.

 

מערכת נישואין שבה תמיד רק צד אחד מנצח, עלולה לעיתים קרובות לרסק את בן הזוג השני ולהוביל ליחסים לא בריאים. בעוד שבטווח הקצר הסכמה גורפת עשויה ליצור פחות קונפליקטים, בטווח הארוך מציאות כזאת תגרום לתחושת אומללות וחוסר סיפוק אצל שני בני הזוג.

 

כמו כל אורגניזם חי, גם חיי הנישואין זקוקים לטיפוח כדי לגדול ולפרוח. לימדו כיצד לטפל ולטפח את המערכת הזוגית שלכם, כדי למצות את הפוטנציאל הרב שטמון בה.

 

את הספר הזה בסדרה אהבתי במיוחד. כל אחד מהספרים מראה צד אחר של מוסד הנישואים. לרומנטיקנית שבי, התהליך היפה שעברו ביחד ג’ולייטה וסוייר, עורר התרגשות רבה וציפייה! תהליך השינוי שהדמויות עברו היה יפה כל-כך ונהניתי לחוות אותו ביחד איתן!

 

קצת על הדמויות:

 

סוויר ולס – איש עסקים ממולח, בעל מראה נדיר (כן, כן! היה לי ממש קשה למצוא תמונה שלו לקולאז’ שתתאים לתיאור שלו), ניחן בחוש סקס מפותח ומעורר תאבון. בעל עבר מיסתורי, אשר יושב כנטל כבד על ליבו אותו חסם מרגש. עד אשר הגיעה…

 

ג’ולייטה קונטה – וורקוהולית המנהלת את העסק המשפחתי – עבודתה היא כל חייה! אין לה זמן למשחקים ובטח שלא להסחות דעת! האם יצליח סוייר לפתות אותה ולהוציא אותה מאזור הנוחות שלה?

 

כדי לגלות את זה תצטרכו לקרוא את הספר המרגש הזה!

 

ובנימה אישית עוד יותר… דעו כי למילה “קארמה” משמעות עמוקה – אין להתייחס אליה כאל מזל טוב או רע, אלא כאחריות סיבתית למעשים שלנו. החיים שלנו, כפי שהם נראים היום, הם הסיבה והתוצאה של מה שקרה לנו אתמול ושל הבחירות שלנו!

 

“החיים הם יותר מהישרדות, אתה לא חושב? חיים זה על בחירות. קשות. יש משהו גדול מאיתנו שם בחוץ, משהו שנקרא קארמה. כל מעשה טוב חוזר אל היקום, וכל מעשה רע צובר גמול. אולי לא כאן, בכל מקום, אבל מאוחר יותר.”

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה