לחיות את הרגע מאת לינדה מזרחי.

סקירה מאת אורלי שטרית.

 השבת שלי הייתה מאוד פורייה, כמה חיכיתי לרפאל ביטון הערס הזה הפושע שלא דופק חשבון לאף אחד גם לא ללב שלו.

הכל מתחיל שבאים לקחת פרוטקשיין מהמכבסה של אביה וקארין רוצה לעזור היא מחליטה להגיע לבר להיות “רקדנית” – רפי חושב ש”מתעווזים” עליו אבל בכל זאת מקבל את המלאכית לעבודה אצלו בבר.


קארין ורפי באים משני עולמות מנוגדים בתכלית הוא בן של הבורר ממשפחת פשע שולטת בבאר שבע היא ממשפחה דתיה הולכת לבית הכנסת בשישי הוא מז…. כל מה שזז היא בתולה בת 22 מאורסת לבחור טוב ממשפחה טובה.

הוא שואל “איזו יד לשבור?” לפני גזר הדין והיא כולה עדינה ושברירית , לפעמים אפילו קצת סמרטוטית. מודה – הדמות שלה עצבנה אותי, את פאקינג ילדה גדולה קומי ותעופי מהבועה שלך!!!


לינדה ניסתה להביא לנו את קארין השברירית אך מצד שני העומדת על שלה או לפחות מנסה, מסכנה. לא היה לה סיכוי מול הערס המהממם הזה! – “בכל פעם שאתה מסתכל עליי אני נכוות.”


רפאל נשאר נאמן לאופי שלו לכל אורך הספר – שאפו!

הוא נשאר מנייאק קשוח ומפחיד אבל המלאכית הטהורה גורמת לו לרצות לעטוף אותה ולגונן עליה.


לכל אורך הספר הדמויות שקועות בקונפליקטים מה שגורם לנו הקוראים להניד ראש ולחשוב, וואלה???


דמות משנה נערצת בעיניי – חלי – היא החברה הטובה האולטימטיבית שתמיד שם בשבילך אם זה בלהרים תסרוקת ללוות לך שמלה להסביר לך מה זאת אורגזמה לדחוף לך קצת אלכוהול ואם בלתת לך לתקן את העברית שלה.


יש גם קטעים מאוד מצחיקים בספר – כן בייחוד על קארין “השישייה” כאילו היא נולדה ביקום מקביל, אהבתי שלינדה הוסיפה סלנג ערסי לספר. מוסיף אמינות רבה לדמויות.

“החיים שלנו מלאים בשאלות, ולרוב אנחנו מאבדים זמן יקר בחיפוש אחר תשובות במקום לחיות את הרגע” …..

ממליצה בחום אם זה לא היה ברור….. קומו תהיו כל מה שבא לכן.

הסתקרנתן? לקריאת הפרקהראשון ולרכישה לחצו כאן.

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה