טוניק מאת סטייסי הארט.

סקירה מאת ענת שדה.

“טוניק” הוא ספר שמשלב את כל מה שאני אוהבת בז’אנר הרומנטי. הוא כתוב מצויין, הוא רומנטי בטירוף, יש בו עלילה שכיף להיסחף לתוכה ויש בו דמות גברית, מקועקעת ורגישה שהפילה אותי מהרגע הראשון.

אניקה בלוסוב היא עוזרת מפיקה של תכניות ראליטי. מתחת לחזות הקרה והעניינית שלה מסתתרת אישה עם נשמה ענקית ולב חם , אישה שאוהבת את המשפחה שלה ועומדת לצידם בכל מחיר, אך אף אחד לא מכיר את האישה הזו חוץ ממשפחתה.

עד שהיא פוגשת את ג’ואל אנדרסון .

ג’ואל מנהל מכון מצליח לקעקועים יחד עם אחיו. למרות שעברו שנים מאז גירושיו, מערכות יחסים הן פצצה מתקתקת מבחינתו. כשאניקה מגיעה למכון כדי להפיק את תוכנית הריאלטי שהוא התנגד אליה מהרגע הראשון, משהו בו מתעורר לחיים.

ג’ואל ואניקה הם לכאורה הפכים, היא קרה כקרח והוא אש בוערת, הוא איש אמיתי שאומר מיד את מה שהוא מרגיש ואניקה עוסקת במקצוע אכזרי שגורם לה לא פעם לפגוע באנשים. אך ג’ואל מצליח לראות את מה שכולם מפספסים, הוא רואה את נשמתה האמיתית של אניקה. אך האם גם היא תצליח לראות אותו ?

המתח המיני בין אניקה לג’ואל הוא מהטובים שקראתי בז’אנר, אהבתי כל רגע משותף שלהם, הייתי במתח מתמיד לאורך כל העלילה כדי לדעת האם הם יצליחו להתגבר על כל הקשיים והפערים ביניהם.

לאורך כל הספר דמותו של ג’ואל שבתה את ליבי הכי הרבה. אהבתי את החיספוס שלו , אך גם את ליבו הרגיש. אהבתי את הצעקות שלו וגם את הצד הרך והמכיל שלו. הדמות שלו מורכבת, מיוסרת ולגמרי לא מושלמת, ולכן הקסימה אותי לגמרי.

“היא השאירה אותי בטלטלה. טלטלה של עונג, טלטלה של רגש, אחרי שנשמתי את נשימותיה ונגעתי בעורה. היא טלטלה אותי עד היסוד. היא הייתה רעידת אדמה ואני השתניתי לנצח בזכותה.”

לסיכום, במדד הלבבות הסגולים – 5 לבבות סגולים ונוצצים.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה