חכו לזה מאת מריאנה זאפטה.

סקירה מאת מלכה מזרחי.

“אתה לא יודע מה זו אהבה עד שמישהו מוכן להקריב למענך את מה שהוא הכי אוהב. אך האהבה משמעה גם לא להניח לאדם הזה לעשות את הבחירה הזאת עבורך.”  – מושלם מושלם ואמיתי, כשאוהבים מכל הלב מוכנים להקריב הכול כדי לשמח ולהעניק לאחר, גם אם זה בא על חשבון האושר שלנו אבל פה ההדדיות חייבת להכנס לפעולה כדי לא להתרוקן ולהתמלא בחזרה מהאחר.

 

עוד מ’לכבוש את הקיר'(קראתי אותו חמש פעמים)התאהבתי בסופרת הזו, ביכולת שלה לתאר סיטואציות יומיומיות ולהמחיש את ההתרגשות, את הקשר, את החיבור בין הדמויות עד מימושו.

 

כן כן מדובר בסלואו בורן איטי איטי, לא סתם קוראים לספר ‘חכו לזה’ כי ממש מחכים להתרחשויות(פרשנות אישית נטו) אבל לפעמים הפשוט, הנקי, התמים, המתוק הרומנטי הזה פשוט נדרש כדי להתאהב ולהתרגש מחדש מספר שכולו עלילה מלאת מסרים לחיים.

 

הדמויות:

דיאנה קאסיאס – בת עשרים ותשע, במקור מאל פאסו, עברה לאחרונה לטקסס, מעצבת שיער. מגדלת את שני הבנים של אחיה רודריגו לאחר שהאחרון נהרג.

היא מהממת!!!

דמות שכולה לביאה, לוחמת, עצמאית, חדה, שנונה, חזקה, אכפתית, מצחיקה, מגינה על אלו שהיא אוהבת, בקיצור לא פרייארית.

יש לה חולשה לעוגיות קרם.

ועזבו שהיא החברה הטובה של ואני מ’לכבוש את הקיר’.

 

דאלאס ווקר – בן ארבעים ואחד, יתום מאב, פרוד, איש מארינס לשעבר.

מאמן קבוצת בייסבול לילדים.

גבוה,מקועקע, שרירי, חתיך, לוהטטטט!

דמות כל כך מנוגדת, מצד אחד בלאגניסט בבית, קר, מרוחק, מיסתורי ומצד שני מסודר ברכב, חם, רגיש, דאגן, אכפתי, מלא מוסר.

 

קצת על העלילה:

אף אחד לא אמר שלהיות בוגר אמור להיות קל ופשוט.

דיאנה קאסיאס עם בית בשכונה חדשה, עבודה שהיא אוהבת רוב הזמן, שני בנים, ג’וש ולואי, תחת אחריותה בשנתיים האחרונות וכלב, לא מבינה איך היא מצליחה לעבור את השנתיים האחרונות מבלי להרוג אף אחד.

לילה אחד דיאנה פוגשת בדאלאס ווקר המקועקע, החתיך, כשהיא מצילה את אח שלו שהוכה במדשאה שליד הבית.

מנקודה זו חייהם מתמזגים דרך המשפחה, חברים ומשחקי ליגת הילדים.

דאלאס לאחר שנים ארוכות בצבא, פרוד, משמש כמאמן קבוצת הבייסבול שאליו ג’וש מצטרף.

נראה שדיאנה ודאלאס לא מתחילים ברגל ימין, דאלאס שומר מרחק כשהוא חושב שדיאנה מתחילה איתו אך מפגשים רבים, בבר המקומי, באימונים, מאלצים אותם להגיע להסכם של חברות.

אך האם הקשר בין דאלאס לדיאנה יתפתח למשהו מעבר לחברות? איך הקשר בין דיאנה לבנים? האם דיאנה תמצא את הדרך הנכונה עבורה ולמשפחה שנוצרה?

 

דאלאס ודיאנה – (D & D) מערכת יחסים כה מסקרנת ומושלמת.

המשיכה ההדדית שאף אחד לא העז להודות בה התפתחה לאט לאט למשהו עמוק יותר מאשר ציפו.

הקשר היה מלא ברגעים קטנים, בדיחות,  ובמיוחד הקשר עם הבנים שהפך את הכול למיוחד ואמיתי.

אהבתי לראות את ההתפתחות של הדמויות, הם רואים הרבה מעבר אחד אצל השניה.

דאלאס רואה בדיאנה מישהי שמשתפת בפתיחות עם אחרים, מחייכת, מחבקת והוא רוצה בזאת גם וכשמגיע הרגע לא מהסס לומר מה הוא מרגיש.

“נתתי לך את זה מזמן, דיאנה. בחתיכות קטנות ואז גדולות יותר, והדבר הבא שקרה הוא שלא נשאר לי כלום, אז אני מקווה שזה מספיק.”

ודיאנה באמת רצתה להיות חברה של דאלאס, ולמרות שבשלב מסויים הרגש כלפיו השתנה היא עדיין השאירה את מערכת היחסים אפלטוניים, תוך כדי שהיא מנסה ללמוד איך להיות בוגרת ולגדל את ג’וש ולואי בדרך הטובה ביותר אך גם היא, כשהגיע הרגע לא מהססת לומר את מה שהיא מרגישה.

“זה כאילו אתה בכוונה מנסה לגרום לי להתאהב בך, דאלאס. אני נשבעת. ואתה אפילו לא רוצה שאדחף את היד למכנסיים שלך. זה כאילו אתה רוצה שארצה את הכול.”

 

הסיפור מעבר לאהבה רומנטית שהתגבשה, זהו סיפור על מסע, על הזדמנות שניה, על התמודדות, על חיי משפחה לא סטנדרטית שהופכת לאמיתית, על קבלה, על נתינה ללא תנאי, על דמויות שהן על הקרקע, כל כך מציאותיות ומרגשות. פרפקטו!

 

לסיכום, המשפט ‘אי אפשר אף פעם לדעת איך אפילו מעשה קטן של טוב לב יכול לשנות את חייו של מישהו.’ – וואו כמה שזה נכון, חיוך, הארת פנים, מעשה קטן יכול לשנות את תפיסת החיים של מישהו! שנזכה תמיד להיות מהנותנים ולא מהמקבלים!

 

 

ספר מקסים! מומלץ ביותר!

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה