התוצאה מאת אל קנדי.

מאת אושרית שטרית.

 

עשר סיבות למה לקרוא את ׳התוצאה׳ מאת אל קנדי:

 

10- ׳תסמונת הספר השלישי׳- קוראות מנוסות בטח מכירות את המונח. הספר השלישי בסדרה הוא המוצלח ביותר. מין כלל לא כתוב שבדרך כלל מתקיים. כאן הכלל הזה לא רק מתקיים הוא פאקינג שולט. הספר הכי טוב בסדרה ואם הראשונים הציבו רף כה גבוה אפשר רק לדמיין כמה טוב הספר הזה.

 

9- ייחודיות- הרבה סדרות סובלות מאפקט המחזור. בעיקר סדרות שעוסקות באותו נושא (במקרה הזה הוקי) עם דמויות שכבר הכרנו. אבל כאן כמו בספרים האחרים בסדרה כל דמות ייחודית, משהו שלא ראינו לפניי וזה נפלא.

 

8- הכתיבה- גם כאן אל זורחת בכתיבה קלילה, זורמת, קולחת ומעניינת. כל מילה במקום וכל משפט מנוסח היטב. הדיאלוגים אמינים, מצחיקים ונוגעים ללב.

 

7- ילדים- מבלי להסגיר הרבה מהעלילה יש בסיפור ילדים. הם מוסיפים טוויסט מתוק ומלא רגש לעלילה כי הרי ידוע שילדים וכלבים גונבים את ההצגה וזה לגמרי מה שקרה בספר הזה.

 

6- חיי הקולג׳- מי מאיתנו לא חלמה ללמוד בקולג׳? לצאת למסיבות שוות ולהכיר גברים חתיכים שמשחקים איזה ספורט קשוח? אל תגשים לכן את החלום וזה יהיה בצורה מדהימה ואמיתית שכמעט תרגישו שאוניברסיטת בראייר אמיתית.

 

5- דמויות המשנה- הבנים (והבנות) חזרו! גם כאן יש לנו את גארט השחצן אך המתוק, האנה החדה וטובת הלב, לוגן הכריזמטי והמקסים, גרייס החכמה והמדהימה וטאקר האיש שאפשר לסמוך עליו. כולם תורמים לעלילה ומוסיפים משהו שאי אפשר שלא להתאהב בו מיד. אל יוצרת דמויות עגולות ונהדרות גם כשהן משניות.

 

4- נגיעה בנושאים רציניים- מדובר בספר קולג׳ קליל או זה לפחות מה שאל תמיד רוצה שנחשוב אך גם כאן ישנם נושאים לא קלים. בסיפור הגיבורים שלנו מתמודדים עם אובדן, דאגה לבני משפחה, אתגרים אישיים ומקצועיים ואל מנווטת בין הנושאים הללו בחוכמה ורגישות אין סופית. כל כך כיף לחזור לזה פעם אחרי פעם.

 

3- סצנות הסקס- טוב. דין די לורנטיס הוא מלך הסקס כמו שכבר הבנתן. הוא בלונדיני, חתיך ויש לו פליסופיה רצינית כשזה מגיע למיטה ולחיים בכלל. הוא חי את החיים בלי לדפוק חשבון. וזה מתבטא בסצנות הסקס. אש, אש מדורה. למרות הנטייה של דין לסקס עדיין הספר מצליח לשמור את העניין דיי נאמן למציאות, סקסי ובמינון מושלם.

 

2 – אליסון ׳אלי׳ הייז- את הסיפור אלי מתחילה בנקודת שפל. פרידה מהחבר לפרקים שלה שאיתו היא מנהלת מערכת יחסים משנה א׳. אלי חלשה ופגיעה ודין הוא צייד מיומן. אבל מסתבר שגם אלי יודעת לצוד. הבחורה עוברת תהליך בספר, היא עומדת על שלה, היא יוצרת חיבור עם דין ולא מוותרת גם ברגעים הכי קשים שלה ושלו. דין מלמד אותה דברים והיא מלמדת אותו וזה פשוט מחמם את הלב. אלי היא מסוג הדמויות שנכנסות ללב מהר מידי וקל להזדהות איתה.

 

1- דין די לורנטיס היוורד השלישי- כשהתחלתי את הספר בפעם הראשונה לא חיבבתי את הבחור בלשון המעטה. הספרים הקודמים לא עשו איתו חסד בכלל וחשבתי לעצמי הנה עוד זיין אידיוט… איפה ראינו את זה לאחרונה (הכנס גלגול עיינים). אבל טעיתי. כמו שהרבה אנשים טועים לגביי דין. מראית עין מטעה. דין התגלה כ-כוכב של הספר (סליחה , אלי) וכממתק של כל הסדרה הזו. החיצוניות נוצצת אבל הפנימיות מדהימה. הוא בחור לא קל ויש בו הרבה יותר ממה שנראה לעין. הוא רגיש, חכם, מתוק כשהוא רוצה, כנה וגם מלא שריטות ופגמים. הוא אמיתי ובמהלך הסיפור הוא מגלה עוד על עצמו ופוגש את הצדדים שרק אלי יכולה להוציא ממנו (ועוד כמה זאטוטים). קיצר תתכוננו להתאהב.

 

לסיום אשאיר אתכם עם אחד המשפטים שלקחתי מהספר הזה- ׳אני עושה מה שאני רוצה, מתי שאני רוצה. ואני לא שם זין על מה שאנשים חושבים עליי׳.

 

תהיו אדירות ותחיו את ׳חיי דין׳.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה