הימלטות מהחשכה מאת אלית’ה רומיג.

סקירה מאת ענת שדה.

**סקירה ללא ספוילרים**

ז’אנר : מתח רומנטי

לסקירה על הספר הראשון:

http://romance.indiebook.co.il/%d7%94%d7%93%d7%a8%d7%9a-%d7%90%d7%9c-%d7%94%d7%90%d7%95%d7%a8-%d7%9e%d7%90%d7%aa-%d7%90%d7%9c%d7%99%d7%aa%d7%94-%d7%a8%d7%95%d7%9e%d7%99%d7%92/

כשסיימתי את “הדרך אל האור” (הראשון בדואט) הייתי סקרנית לדעת האם הספר השני יצליח לעמוד ברף הגבוה שהציבה הסופרת ויספק את המתח המיוחד שהיה בו וימשיך את העלילה בצורה שתהיה אמינה ונאמנה לדמויות.

לאורך כל הקריאה ב “הימלטות מהחשכה” נדהמתי כמה שהוא קיצבי יותר ומותח יותר מהספר הראשון, את רובו קראתי תוך כדי כסיסת ציפורניים עצבנית.

אם הדרך אל האור היה ספר טוב, הימלטות מהחשיכה הוא ספר ממש מצוין.

“האור” היא כת שבראשה איש חזק מאוד בשם האב גבריאל, מטיף שאסף סביבו כאלף איש ומלמד אותם את תורתו וגישתו המאוד ספציפית כלפי נשים.

בספר הראשון היו מספר דמויות עיקריות : סטלה, עיתונאית חוקרת המחפשת אחר חברתה מינדי שנעלמה באורח פלא. שרה , אישה המתאוששת מתאונה לאחר שזיכרונה אבד לה, וג’ייקוב, בעלה של שרה , חלק מנבחריו של האב גבריאל.

בספר השני בדואט, סיפורם של שרה, סטלה וג’ייקוב ממשיך ומסתבך, והפעם נוספה נקודת מבטו של דילן, החבר של סטלה.

האם שרה וג’ייקוב יצליחו להיות ביחד למרות כל המכשולים? האם הכת של האב גבריאל היא האור או החושך ?

דמותה של שרה בספר הזה שבתה אותי לגמרי, כל חוסר האונים והכניעות שהיו לה בספר הראשון הופכים לאומץ לב ולכוחות אדירים. היא הכוח המניע של ג’ייקוב בספר. אהבתי מאוד את מערכת היחסים ביניהם ואת העובדה שג’ייקוב עושה כל מה שהוא יכול כדי ששרה תהיה בטוחה.

האהבה שלהם הותירה אותי חסרת נשימה וחסרת מילים.

“נשיקת השמש החמה נגעה בשערי כשזרועותינו התחככו זו בזו בזמן הצעידה. הרמתי את מבטי והסתנוורתי. השמיים הבהירים מאחוריו יצרו זוהר, אבל היה זה מבטו של ג’ייקוב ששלח זרם של דם ללחיי. מיהרתי להשפיל מבט. לא הייתי צריכה לשאול מדוע הוא מביט בי או מה הוא רואה. לא מפני שלא הותר לי לשאול שאלות אלא מפני שהכרתי אותו היטב. הכרתי את סערת הרגשות המתחוללת מאחורי עיניו החומות הרכות. הכרתי את מחשבותיו הנפתלות, שמילים לעולם לא יצליחו לתאר במלואן.”

לסיכום, במדד הלבבות הסגולים : 4 וחצי לבבות סגולים רועדים מפחד וכוססים ציפורניים.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה