האש של מקנזי מאת אל קייסי.

סקירה מאת אורלי שטרית.

 

קדם לו ” בוער ולא נשרף”

הייתי חייבת לצחוק הייתי חייבת ספר קליל וזורם. בבני מקנזי הקאובויים התאהבתי כבר ב”בוער ולא נשרף” שם הכרתי את מאק ואנדי, הפעם זהו סיפורם של איאן וקנדיס בחרתי את הספר המקסים הזה כי ידעתי שזה מה שאקבל: קומדיה רומנטית טובה ומצחיקה. הדיאלוגים ההומור השנינות העוקצנות וכמה כיף שחוויתי. נהנתי וצחקתי עם עצמי לעיתים בקול  – “פיפי” (נשבעת שבעלי חשב שהשתגעתי) התפוצצתי.

זהו הספר השני בסדרה ולמרות שניתן לקרוא כל אחד מהם כספר בודד, המלצתי היא להתחיל עם הראשון ולהמשיך לפי הסדר על מנת להכיר את הדמויות ולשמור על רצף.

אז…

תעצמו את העיניים ותדמיינו את קנדיס המתוקתקת עם נעלי הפונפונים מגיעה למקום שכוח אל, מחליקה ומתלכלכת כבר ביומה הראשון..

קנדיס מגיעה כמובן עם ידע מוקדם על איאן כי אנדי חברתה מיידעת אותה בכל צעד ושעל כמו חברה טובה.

כששני הפכים גמורים נפגשים כששני עולמות מתנגשים : היא בחורה עירונית שמגיעה לביקור אצל חברתה בחוות הבקר באורגון. הוא קאובוי חתיך אש שאי אפשרי לעמוד בפניו. הוא עושה הכל על מנת לאמלל אותה והיא מבינה שזהו לא מקומה הטבעי אבל היא לא מוותרת, היא תנסה להסתגל ואולי על הדרך גם תשתעשע קצת עם הקאובוי הנסיך.

“אל תביטי בחבילה שלו, קנדיס. אל תביטי בחבילה שלו. עיניי נעות מרצונן. אוי, לעזאזל, הבטתי בחבילה שלו!”

 

קנדיס (פלורידה) – היא החברה הטובה ביותר של אנדי, היא מגיעה מפלורידה ולכן גם זהו הכינוי שהוצמד לה. היא בחורה עירונית בעלת תואר באופנה וגם יש לה סלון יופי בבעלותה. החבר הטוב ביותר שלה הוא דוקטור “גוגל” והיא בעצמה מתפקדת כגוגל מאפ היא לא דופקת חשבון ואומרת כל מה שעובר לה בראש. היא מרגישה שהרכבת נוסעת כיוון שהיא בת 30 והיא מפספסת חיי משפחה. כשהיא מחליטה לעשות משהו היא פשוט עושה אותו!

 

היא מלאת אש נועזת ואמיצה. “את לא אדם אחד, קנדיס. את טורנדו שלם.”

 

איאן – הוא האח הקטן של מאק הוא פלייבוי חתיך ושבור. יש לו בעיית אמון קשה בנשים והוא לא מעוניין באהבה מאז ג’ני. בלילה שבו הכירו אנדי ומאק זה היה גם מסיבת הרווקים שלו ואובדן הארוסה שלו שהאמינה לשמועות ופעלה כמנוולת. אל תטעו לחשוב שהוא לא נהנה מבנות המין היפה – הוא נהנה ועוד איך, רק ללא מחויבות.
איאן מרגיש פספוס – הוא אדריכל בהכשרתו ותכנן לעבור לפורטלנד. הוא  מרגיש שאיבד את עצמו ומנסה למצוא את עצמו מחדש.

 

 

הם לא מפסיקים לעצבן אחד את השנייה,  היא או הקארמה שולחות כדור תועה לכיוונו אך הם מצליחים לדבר על דברים ולהפוך לחברים. קנדיס מציבה לו מראה לפנים ודוחקת בו להפסיק לרחם על עצמו ולשמוח שנפתר מהצרה (ג’ני).

 


אהבתי את התובנה הזו שבזוגיות צריך לתת במה לשני הצדדים להתחשב ברצונותיהם ולא תמיד אחד צריך להיות המוביל והמחליט בכל דבר.

 

“תביני, כשאת מקבלת את ההחלטות זה שם אותך מקדימה ואת האדם השני מאחור, נכון? ויש אנשים שבסדר להם להיות מאחור בצללים, אבל יש אנשים שלא. הם צריכים גם קצת זמן לזהור. אבל אם את שמה בצללים להרבה זמן מישהו שלא רוצה להיות שם, הוא או היא מתחילים לאבד חלקים מעצמם.”

 

למרות שהסוף ידוע הספר הזה בא לי בול בזמן. קליל ושנון

 

“אני לא לגמרי כפר, ואת לא לגמרי עיר. אל תנסי לספר לי שכן.”

 

 

ציטוט מנצח: ” אי אפשר לא לסכן כלום ואז לקבל את הכול.” – רוצים לקבל? תסתכנו/תוותרו בשביל ל”הרוויח” את זה תחיו.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה