דירת שותפים מאת בת’ אולירי.

סקירה מאת ענת שדה.

“העור שלי חם, הדופק מפרפר. הוא שוב מסתכל בי, בעיניו עדיין עומד חום, ויש קמט קטן בין הגבות שלו. אני בטוחה שהוא חשב לנשק אותי. אולי עשיתי משהו לא בסדר – אני קצת חלודה בתחום, אחרי הכל. ואולי קללת ג’סטין התרחבה והורסת נשיקות עוד לפני שהן קורות אפילו.”

 

“דירת שותפים” עוסק במסע של כולנו בחיפוש שלנו אחר החצי שלנו, אותו אחד שכשנתחבק איתו נרגיש בבית. הכי רומנטי שיש. כשסיימתי אותו היה לי חיוך ענקי, והלב שלי כמעט התפוצץ מרגשות . מדובר ספר מקסים שאתם ממש חייבים לקרוא.

טיפי (טיפני) מור זקוקה לדירת מגורים בדחיפות. לפני כמה חודשים היא נפרדה מהאקס שלה ג’סטין אך עדיין נשארה בדירה שלו מתוך תקווה שהם יחזרו להיות יחד, כמו תמיד לאחר שהם נפרדים. אך הפעם ג’סטין מבהיר לה שהיא חייבת לצאת.

יש בעיה אחת. לטיפי אין כסף לדירה בלונדון.

ליאון טומי הוא אח שעובד משמרות בהוספיס וזקוק להכנסה צדדית . הוא שובר את הראש בניסיון לגייס כסף עד שעולה על רעיון מהפכני, שותף לדירה . אבל לא כזה שחולק איתו את הדירה (הפיצפונת שלו), אלא שותף שישן באותה מיטה ויתקלח באותה מקלחת בזמן שליאון במשמרות ערב.

לאחר שטיפי עוברת את הסינון הראשוני של קיי , החברה של ליאון, וחותמת על החוזה מולה, היא עוברת לגור בדירה של ליאון. היא נמצאת משש בערב עד שמונה בבוקר ובסופי שבוע, והוא משמונה בבוקר עד שש בערב ובסופי שבוע ישן אצל קיי.

ליאון וטיפי חולקים את אותו בית אך הם מעולם לא נפגשים. על מנת להעביר מידע הם משתמשים בפתקים. תחילת ההתכתבות שלהם היא בעיקר על הוראות ניקיון ופרטים טכניים של הדירה, אך במשך הזמן הפתקים הופכים להיות אינטימיים וחושפניים יותר. טיפי משאירה לליאון עוגה במקרר בימים קשים , וליאון מבחין מתי טיפי במצב רוח טוב או רע לפי הבגדים בכביסה. מערכת היחסים שלהם מתקדמת בצעדים קטנים , כל פעם נחשף עוד פרט על כל אחד מהם.

“זה יותר מדי. אני רועד. זאת הכי הרבה תקווה שהרגשתי כבר חודשים, ושכחתי איך מתמודדים עם הרגש הזה – בפנים הכל נהיה כמו פודינג, והעור נהיה כולו חם וקר באותו זמן. דפיקות לב מוגברות כבר לפחות שלוש שעות עכשיו. אני לא יכול להאט.”

לאחר חודשים של התכתבות הם מחליטים להיפגש. המפגש הזה יוליד סיפור אהבה מיוחד במינו.

כמה אהבה, רוך ועדינות יש בספר הזה. הכתיבה מעולה וקולחת, מצד אחד הרגשתי שאני צופה בסרט רומנטי ומצד שני הרגשתי שאני חווה עם ליאון וטיפי את כל הרגשות האפשריים. לא רק רומנטיקה יש בספר הזה, גם חברות אמת , מערכות יחסים הרסניות, אומץ לב, אכפתיות וחמלה.

דמויות המשנה בספר הן מהטובות שקראתי , בעיקר דמותם של גרטי ומו חברי הנפש של טיפי (אני פשוט מאוהבת בשניהם, מאחלת לכל אחד מאיתנו כאלו חברים)  וריצ’י , אחיו של ליאון (דמות מקסימה שמכניסה עומק ועדינות עד אין קץ לדמותו של ליאון).

 אהבתי כל חלק וחלק בסיפור שלהם. בעיקר בעידן של הוואטסאפ, הפייסבוק והאינסטגרם שהאפשרות לא לדעת איך הצד השני נראה הוא קלוש וההתכתבות היא מיידית , התקשורת של טיפי וליאון היא מקסימה במיוחד.

“כשאני נכנס בחזרה לחדר, אני מוצא את טיפי עם שיער אסוף בעגבנייה גבוהה. הצבע חזר קצת לשפתיה וללחייה. היא מחייכת אליי, ואני מרגיש תזוזה בחזה. קשה לתאר. אולי כמו מנעול שנסגר בדיוק במקום.”

לסיכום, ספר מצויין , עדין ומקסים . מומלץ בחום !!

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן. 

 
תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה