גן השמש מאת יהודית צפורי.

סקירה מאת לירן קול.

אמילי קינן, וטרינרית אשר עברה טראומה איומה שלא מרפה ממנה, חוזרת לישראל אחרי שנתיים בהן גרה עם סבתה בבלגיה.

איתי ארבל, שחקן כדורגל מפורסם לשעבר ובעל בית ספר ומאמן כדורגל לבני נוער, הוא גרוש המגדל את ילדו בן ה-7 לבדו.

מפגש מקרי בין השניים מצית זיקוק אשר איש מהם אינו יוכל לכבות בזמן הקרוב….

אמילי שאיבדה את היקרים לה מכל, חיה כצל חייה הקודמים לפני שתאונה קשה הרסה את חייה ומחקה את השמש מעולמה. היא עושה כל שביכולתה להרפות מן הזיכרונות הרודפים אותה, מנסה להמשיך בחייה ורוכשת את החווה בה היא עובדת כמטפלת בבעלי חיים ורואה בצעד זה כהתחלה לחייה החדשים, אך האם לא חסר עדיין משהו?

איתי אשר מגלה כי הדבר היחידי שעוזר לבנו להתגבר על הגמגום הוא הבילוי במחצת חיות. הוא גם עושה מאמצים רבים כדי לגרום לאמילי להיפתח אליו והשילוב בין השניים ריגש אותי מאוד.

פגישה עם עורך דין חושפת סודות אשר גורמים מערערים את אמילי מהיסוד ואת ההמשך, תצטרכו לקרוא בעצמכם.

 

הספר הינו יחיד ומסופר מנקודות מבטם של אמילי ואיתי לסירוגין.

אני חייבת לציין שזהו בעיני הספר הטוב ביותר שכתבה הסופרת, ומכאן אני מאחלת לה שתמשיך להתפתח ותתעלה על עצמה. אם חשבתי שבספרה “מיתרי לבי” היא שבתה אותי, ההפתעה שציפתה לי ב”גן השמש” הרעידה את הקרקע שתחתיי ואני ממליצה עליו בחום רב.

בנוסף, חייבת לציין לשבח את עבודת העריכה הקפדנית שנעשתה על הספר, ואת הכריכה המשגעת. לא קיימת תמונה מתאימה יותר לתאר את העלילה מאשר תמונה זו.

 

יהודית, בנימה אישית ממני אלייך: נמנעתי מלקרוא תקציר וסקירות ולא ידעתי מה מסתתר בתוך הספר והודות לחברותיי אשר מכירות את הטעם שלי ומה מושך אותי, נתתי את כל כולי לספר ואין מאושרת ממני על שעשיתי זאת. תודה.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה