בלגן מושלם מאת נשודה רוז.

סקירה מאת עדי דוד.

“הוא היה החולשה היחידה שלי ולא משנה מה עשיתי, לא יכולתי להיפטר ממנה. בהחלט ניסיתי”
 

 
ג’ורג’י איבדה את אחיה קונור בזמן שהיה בפעילות מבצעית. שנתיים לאחר מותו, חוזר לחייה חברו הטוב דק, כשמטרתו לשמור ולגונן עליה, מעין אח גדול שכבר אין לה. עם השנים הקשר ביניהם מתהדק, וכל מי שיש לו עיניים מעל האף רואה את הכימיה ביניהם ואת המשיכה ההדדית. מה שאנחנו לא יודעים שלכל אחד מהם יש גם סודות. כאלה שהוא לא רוצה שהשני יידע מהם. 
דק חווה דברים בעברו שאף ילד לא צריך לעבור. הוא מתגייס ומשרת בכוחות המיוחדים, ולאחר שחרורו הקים צוות שמטפל במקרים מיוחדים. בין השאר הוא מגלה דברים… שאולי עדיף היה להשאיר חבויים, שלא לדעת. 
ג’ורג’י, שאיבדה את אחיה בגיל ההתבגרות, נראתה שרויה באבל מתמשך. אך האם זה באמת היה אבל או משהו אחר, מזעזע לא פחות? ואיך זה ממשיך להשפיע על חייה עד עכשיו? ואיך זה קשור לדק?
 
הספר הזה הוא הספר הראשון של נשודה שאני קוראת. 
קריאת הספר התכתבה לי עם שמו – בלגן. היה לי בלגן עם הדמויות ועם העלילה. לעיתים הקריאה לא זרמה לי והעלילה נראתה לי בנאלית וצפויה. לא קראתי את סדרת “קרועים לגזרים” ומסתבר שהספר קשור לסדרה הזו והרבה דמויות שהופיעו בסדרה הראשונה היו בספר, ובכלל מסתבר שדק וג’ורג’י היו דמויות משנה בספרים הקודמים וקיבלו עכשיו זמן מסך משלהם. אולי אם הייתי קוראת את הסדרה הקודמת ההנאה שלי מהספר היתה אחרת ולא היו לי חורים בעלילה. חבל רק שמפרסמים את הספר הזה כספר בודד מסדרת ספרים חדשה שלא קשור לסדרת הספרים הקודמת וזה לא נכון. 
 
התחלתי ממש ליהנות מהספר לקראת השליש האחרון, שם הגענו לחלק המעניין של הסיפור. העלילה משתנה והתחילה להיות יותר מעניינת ומפתיעה ופחות בנאלית. הספר נגמר בעיני בסוף חצי פתוח, הסיפור של ג’ורג’י ודק הסתיים אך עלילת הרקע היא המעניינת בעיני ועושה לי את החשק להמשיך ולקרוא את הספר הבא בסדרה. 
 
ולענייננו, במדד הלבבות הסגולים אני מעניקה לספר  3.5 לבבות. 
ההתחלה היתה קצת קשה, אבל בגלל השיפור שלו בסוף ועלילת הרקע המעניינת הוענק לו חצי לב נוסף.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה