אליל מאת קריסטן קאליהאן.

סקירה מאת ענת שדה.

ליברטי בל (ליבי) היא אישה בסוף שנות העשרים שגרה ב”קולאר איילנד” בקצה הדרומי והכמעט נטוש של שרשרת איים, בביתה של סבתה שנפטרה. ליברטי חיה לבדה, ללא משפחה וללא חברים, מתבודדת ומתחבאת מהחיים.

כשהיא מוצאת איש שיכור על הדשא שלה אחרי שנפל מאופנוע והרס לה את הגדר, היא רותחת מזעם. אחרי שהיא מתיזה מים מצינור על השיכור ומעירה אותו , היא מגלה שקוראים לו קיליאן ג’יימס.

קיליאן הוא גיטריסט רוק ענק חבר ומייסד הלהקה “קיל ג’ון” (שילוב שמותיהם של קיליאן וג’ון הסולן) שבשנה האחרונה איבד את דרכו. כשהוא מתעורר בבית החווה הישן של ליברטי הוא שמח לגלות שליברטי לא מזהה אותו. הוא עובר לגור בבית ישן מול ביתה של ליבי שאמרגנו שכר עבורו ולוקח לעצמו כמה שבועות להתאושש ולנוח.

המפגש בין ליבי המרירה והמתבודדת וקיליאן השבור והעייף גורם לשניהם לבחון את מציאות חייהם ולהתחיל לתהות האם כל מה שבחרו או חשבו היה נכון עבורם. שניהם יצאו למסע מרתק עד שיגיעו למקום שבו נועדו להיות תמיד.

מאז הספר “הסולו של ג’יימי” לא קראתי ספר על רוקסטאר שהיה כל כך טוב, עמוק, ולוהט שחדר לי ממש מתחת לעור.

ראשית, הכתיבה בספר כל כך טובה ואינטליגנטית שעשיתי ריקוד ניצחון בכל פרק מחדש. דמותו של קיליאן היא דמות שבירה ומרגשת מצד אחד ומצד שני היא נאמנה לדמות הסלבריטי הגברי שיש לו הכל. בדמותה של ליבי התאהבתי מהרגע הראשון שהיא צעקה על קיליאן ורגע אחרי הכינה לו לחמניות מתוקות. דמותה מורכבת , מיוסרת ומכמירת לב.

יש בספר הזה הכל. אהבה למוזיקה, דמויות שבורות, אהבה ענקית שלא הפסיקה לרגש אותי ותשוקה מטורפת.

“אני לא חושבת שיש אישה עלי אדמות שמסוגלת לעמוד בפני הגבר הזה. קיליאן הוא טווס בעולם של ציפורי דרור. הוא שובה את המבט ולוכד אותו. למרבה הפלא, זה אפילו לא קשור למראה החיצוני שלו”.

 

לסיכום, במדד הלבבות הסגולים : 5 לבבות סגולים פורטים על גיטרה שיר שקט של בון ג’ובי.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה