אין כמו הנפילה מאת טילי קול.

סקירה מאת מלכה מזרחי.

“למה כשאתה עומד מול מיליארד האורות הזעירים של הגלקסיה, אתה מרגיש תחושה מנחמת של חוסר חשיבות, כאילו

הבעיות שלך הן כלום ושום דבר? שיש יותר בחיים, בעולם, ממה שאתה חושב, כאילו בני אדם הם רק חלק מאיזו תוכנית גדולה, תהליך מופלא שהאל יצר כדי שנתפוס בו את מקומנו.” – היש מושלם מזה?!

 

וואו ולא רק וואו אחד קטן אלא טריליון כוכבים של ביג וואו

 

אהבתי כל כך את רום ומולי אבל הסיפור של אוסטין ולקסי הוא מיוחד ושובה לב.

ישנם רגעים בחיים שאת יודעת שיש להם את האפקט לשנות אותך, את הדרך שאת מסתכלת על דברים ואת יודעת שלעולם לא תחזרי להיות כפי שהיית, הספר הזה הוא בדיוק זה.

מההקדמה של הסופרת את מבינה מבין השורות כמה תהפכי להיות קרובה לכל מילה ולכל משפט בספר, כמה הוא הולך להיות מושלם, וללב שלך? ללב שלך לא תהיה ברירה אלא להתמלא במסה של רגשות כמו אושר, שמחה, כאב, צער ומעל כולם תזרח ללא גבולות האהבה.

זה מסוג הספרים שבועטים בך מבפנים ושלעולם לא תשכחי.

 

לקסינגטון “לקסי” הארט בת העשרים ואחת היא תלמידת השנה האחרונה באוניברסיטת אלבמה.

היא מוקפת בחברות טובות ובמשפחה אוהבת, היא הגשימה את חלומה הישן להתקבל לנבחרת המעודדות של קבוצת הפוטבול לאחר שנקטע בתיכון גם אם זה אומר להתמודד מחדש עם הדבר שגרם לה מלכתחילה לעצור את החלום.

אוסטין קארילו, בן העשרים ואחד, התופס הפותח בקבוצת הפוטבול של האוניברסיטה, הילד הרע האיטלקי, המקועקע עם פירסינג, הבחור שמגיל צעיר עשה החלטות לא פשוטות כמו להפוך חבר כנופיית הייטרס כמו אחיו הבכור כדי להקל על העוני, ועל התמודדות הכלכלית עם אמא חולה שמצבה מדרדר כל יום.

לכן הוא חייב באופן נואש להיבחר במיונים לליגת הפוטבול הלאומית השנה כדי להוציא אותו ואת אחיו מהגהנום.

 

מפגש אקראי של לקסי ואוסטין ערב אחד, מחוץ למפגשים הפורמלים של משחקי הליגה, בנסיבות לא טובות, מחבר ומשנה אותם.

אך כשסודות מן העבר צפים על פני הקרקע ומאיימיים לסכן כל מה שהם כה התאמצו להשיג כולל את הקשר המתהווה, מה יהיו התוצאות? האם הם יביאו הקלה ושחרור או הרס? האם לקסי ואוסטין סוף סוף ימצאו שלווה וריפוי לאחר שכל המסכות יוסרו?

 

לקסי ואוסטין – הם שונים, הזוג הכי לא מותאם, היא הבחורה הטובה מול הבחור הרע, עשירה מול עני אבל יחד הם כה מתאימים ומושלמים, החיבור ביניהם עמוק ועז.

שניהם שבורים, שניהם בבלאגן עם המון סודות, שניהם עוטים מסיכה, מגן, הוא קעקועים והיא איפור, חיוכים מזוייפים ולמרות הכול מוצאים נחמה, מבינים ומקבלים אחד את השניה כפי שהם באמת.

 

“לכולנו יש סודות…אצל חלק מהאנשים הם גדולים יותר משל אחרים”

 

אני הכי אוהבת לראות דמויות שמתפתחות ביג טיים, להציץ אל הנשמה של כל אחד מהם ואל הקשר שנבנה זה מרתק ונוגע עמוק.

אוסטין למראית עין נראה קשוח עם כל הקעקועים אבל הוא כולו לב, עדין, נאמן ופואטי, הדרך והעדינות בהם הוא מתייחס ללקסי ואימו וואו.

ולקסי נראית כה עדינה אבל בפנים היא כה חזקה, לנצח את המלחמות הפנימיות ולעמוד לצידו של אוסטין למרות הקושי לחלוטין מעורר השראה.

 

“וככה נפלנו…

נפלנו לאמון…

נפלנו זה לתוך זה.”

 

הסיפור מעבר להיותו סיפור אהבה אשר מרטיט את הלב, זהו סיפור על מציאת הכוח במקום האחרון לו ציפית, סיפור העוסק בנושאים לא פשוטים כמו דימוי עצמי, החיים בצל כנופיה וכו’ אך כתוב בצורה כה רגישה אשר מעבירה חוויה עוצמתית, אמיתית, חוויה אשר שוברת את הלב לחתיכות קטנות ותוך כדי מחברת אותן לשלם ומעל הכול מבהירה את הזכות לאהוב יותר מהכוכבים בשמיים.

 

לסיכום, ‘היחיד שיכול בכלל לגרום לך להרגיש חי וחשוב זה האדם האחד שמקבל אותך כמו שאתה.’ – הלוואי ונזכה לקבל כל אדם כפי שהוא כדי שיוכל להרגיש חי בכל אחד מימי חייו. פרפקטו.

 

ספר מושלם! חובת קריאה! מומלץ ביותר!

 

נ.ב

 

מה אתם באמת רואים כשאתם מסתכלים במראה?

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה