אהבה מתוך אפלה מאת איווי הרפר.

סקירה מאת יעל אסולין.

 ** “…היא תהיה פאקינג מושלמת לצרכים של מרקו. הוא יעשה הכול כדי להשיג אותה. אני מרגיש דקירה בחזה, מהידיעה ששתי הנערות המאושרות והחופשיות האלה יועלו בקרוב ברשת וייכלאו בכלוב.”

 
מה עושים כשאת מוצאת את עצמך פתאום בגיהינום?  שהעולם הטוב והמוכר נעלם ואת ואחותך האהובה הופכות לרכוש? 
 

 
לילי וסאשה מורגן מאוסטרליה בסך הכל רצו לראות קצת עולם בשביל להתאושש ממותם בטרם עת של הוריהן ומצאו את עצמן בתוך הגיהינום לאחר שנחטפו והפכו לרכושו של מרקו. בזמן שסאשה הפכה לשפחה עד שתימכר במכירה פומבית, לילי הועברה לאוסף המיוחד של מרקו- אוסף מצומצם של בנות מכל העולם שגברים משלמים מיליוני דולרים בשביל לילה אחד איתן.
 
הסיפור מסופר בגוף ראשון מנקודת מבטם של לילי וג’ייק לסרוגין כאשר ג’ייק הוא השומר שמרקו ממנה להשגיח על לילי עד שתועבר באופן סופי למתחם בו שאר בנות האוסף נמצאות.
מה הסיפור של ג’ייק? איך הוא הגיע לעבור אצל מרקו וכיצד הגעתה של לילי תשפיע עליו? אני משאירה לכן לקרוא לבד ולהכיר בעצמכן את ג’ייק. אהבתי את הצד המסתורי שבו ולכן גם כאן אשאיר אותו מעט מסתורי ולא ארחיב.
 
לילי היא דמות חזקה ולוחמנית שנהניתי לקרוא את נקודת מבטה ובמיוחד את הקשר החזק שיש לה עם אחותה. היא לא מוותרת ולא נותנת למצב הנוראי להכניע אותה. היא מסוג האנשים שיילחמו עד המוות בשביל לשרוד אך האם היא תצליח לשרוד את האימפריה של מרקו?
 
העלילה של הסיפור טובה ולמרות שהוא עוסק בסחר בנשים לא מדובר כאן בספר אופל (אופל לייט במקרה הטוב) כך שגם מי שלא אוהבת אופל תוכל, לדעתי, להתחבר (אני אישית הצטערתי שהוא לא היה יותר אפל…). אבל לצערי למרות העלילה הטובה משהו בכתיבה הרגיש לי קצת שטחי, כאילו המחברת רצה מהר לא נכנסה מספיק עמוק ולכן לא מימשה את כל הפוטנציאל שלו וחבל כי העלילה ממש מעניינת. היא כן הצליחה להפתיע אותי בחלק מהסצנות בהן לקחה את הסיפור לכיוון שלא ציפיתי (לצערי אל אוכל להרחיב בשביל לא לעשות ספויילר) אבל זה לא היה מספיק בשביל לממש את כל היכולות שלו. נהנתי לקרוא והוא בהחלט השאיר אותי במתח אבל ציפיתי ממנו ליותר.
 
בשורה התחתונה הציון שהייתי נותנת לו הוא 3.5 לבבות סגולים.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה