אהבה אסורה מאת לקסי ראיין.

סקירה מאת ענת שדה.

ניקול מדוקס מגיעה לעיירה ג’קסון הארבור אחרי הדבר הנוראי ביותר שיכול לקרות לאישה ביום חתונתה. היא גילתה שארוסה בגד בה תקופה ארוכה, ולא סתם בגידה… הוא בגד בה עם אחותה התאומה, ורוניקה.

כשהיא מגיעה לבר מקומי שבורה וכבויה עם תסרוקת של כלה ובגדים שלא קשורים לקור המקפיא של ג’קסון הארבור, היא פוגשת במישהו שמצליח להשכיח ממנה את מה שעברה באותו יום ומעלה אותה באש שלא בערה בה הרבה זמן.

ד”ר אית’ן ג’קסון הוא רופא מיילד ואבא חד הורי ללילי המקסימה בת ה 6. במשך שלושת השנים האחרונות הוא שרוי בסוג באפלה מתמשכת ולא נותן לאיש להתקרב אליו. כשהוא פוגש את העיניים העצובות של ניק (ניקול) הוא מרגיש שהחומה שהקים סביב ליבו מתחילה להיסדק.

אך האש שפורצת ביניהם עומדת להפוך לקרח מהר מאוד…

אית’ן לא יודע שניק היא האומנת החדשה של לילי , וניקול לא יודעת שהיא תצטרך לשקר ולהתחזות לאחותה בזמן שהיא תגור בביתו של אית’ן .

לאחר ששניהם מגלים שהם אמורים לתפקד כבוס ואומנת, הם נשבעים שלא להתקרב אחד לשנייה, אך לפעמים ללב יש דרישות משלו .

“אהבה אסורה” הוא ספר מתוק על אהבה, שברון לב והשלמה. אם יש עלילה שאהובה עליי במיוחד היא עלילה של בוס ועובדת ואהבה שלא יכולה להתממש. אך לצערי רמת ההנאה שלי מהספר לא היתה אחידה, היו חלקים בספר שאהבתי מאוד והיו חלקים עם יותר מדי קלישאות וחוסר אמינות שהפריעו לי להנות ולהתחבר לעלילה.

דמותה של ניקול היא דמות מקסימה וטובת לב. אך היא טובה מדי עד כדי טיפשות לפעמים, אהבתי את היחסים שהיא הצליחה לרקום עם לילי הקטנה, אבל היחסים שלה עם אחותה ואימה הכעיסו אותי והעובדה שניקול נתנה לשתיהן לדרוך עליה הקשתה עליי להתחבר לדמותה.

המתח המיני בין אית’ן הלוהט לניקול היו רותחים וצוננים יותר מדי פעמים לטעמי אבל בכל זאת אהבתי את הקשר ביניהם וחיכיתי סוף סוף ששניהם ייכנעו לאהבה.

הספר הוא חלק מסדרה , כל ספר על אח אחר במשפחת ג’קסון ההורסת, כל ספר ניתן לקרוא כיחיד עם סוף סגור. אמנם “אהבה אסורה” הוא לא הטוב ביותר שקראתי , אבל הוא בהחלט סקרן אותי ואני מחכה לשאר הספרים בסדרה .

“בערב הראשון שפגשתי אותה חשבתי שהיא יפהפיה , אבל כשאני רואה אותה עם לילי, היופי שלה הופך למשהו שמשאיר אותי המום מדי יום. ועכשיו שהחיוך שלה מופנה אלי, וכשאני מביט בה, לראשונה אני מבין את המילים עוצרת נשימה.

וזה מפחיד אותי בטירוף”.

לסיכום, במדד הלבבות הסגולים, 3 וחצי לבבות סגולים בתסרוקת כלה.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

 

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה