אהבה אסורה מאת לקסי ראיין.

סקירה מאת נועה הולצר.

 

אהבה אסורה הוא הספר הראשון בסדרת האחים מג’קסון הרבור, ומסתיים בסוף סגור. הספר מספר את סיפורו של אית’ן, אחד מתוך ששה: חמישה אחים ואחות אחת. אני מודה שסיפורים עם גיבורים שהם אבות חד הוריים או אימהות חד הוריות עושים לי את זה. תוסיפו לזה עיירה קטנה שכולם מכירים את כולם, ומשפחתיות חמה – ואני לגמרי בפנים. אהבה אסורה הוא סוכריה של רומנטיקה עכשווית, מתוקה וחצופה על אהבה, אובדן, בגידה, הזדמנות שנייה וסליחה. הסיפור התחיל די בנאלי, ולכד אותי רק כשהגעתי לכ- 25% מהקריאה. היה בו משהו חמקמק שתפס אותי מבלי ששמתי לב, ופתאום הוא הפך מספר חביב לספר טוב.

 

 

ביום חתונתה מגלה ניקול שהחתן המיועד, מרקוס, מנהל רומן עם אחותה התאומה. לרומן הזה יש תוצאה מרחיקת לכת: ורוניקה, התאומה שלה, בהריון. המומה מכל ההתפתחויות מחליטה ניקול לעזוב הכל ולנסוע לשדה התעופה, נוטשת מאחור את אחותה וארוסה הבוגדניים, ואת העיירה שבה היא מתגוררת באלבמה. זמן קצר קודם לכן, כשורוניקה גילתה שהיא בהריון מהארוס של ניקול, היא החליטה לעזוב בעצמה ומצאה עבודה כאומנת בג’קסון הרבור המרוחקת. ניקול מחליטה לעלות על הטיסה במקום אחותה ולהתחיל חיים חדשים.

 

מה שהיה אמור להיות ליל הכלולות שלה, הופך לבילוי בבר מקומי, שם היא פוגשת זר כהה, גבוה ומסתורי. בין ניקול והזר יש כימיה מיידית, וניקול מחליטה שהדרך הכי טובה לשכוח מהבגידה הצורבת היא להיכנע לתשוקות שלה. באופן לא כל כך מפתיע, מסתבר שהזר הוא אית’ן ג’קסון, אב חד הורי ללילי בת ה-6, ואימו קת’לין היא זו ששכרה את ורוניקה כאומנת. לאחר שכנועים של קת’לין, מסכימה ניקול לשמש אומנת ללילי, ולהעמיד פנים שהיא ורוניקה.

לניקול ואית’ן יש את כל הסיבות לא לממש את משיכתם: הם בוס ועובדת, אית’ן חושב שניקול היא למעשה ורוניקה, ועדיין לא ממש התגבר על מותה של אשתו. האם יצליחו אית’ן וניקול למצוא את הדרך האחד לשנייה למרות כל המכשולים וכנגד כל הסיכויים?

 

פסק הדין:

אהבה אסורה הוא ספר מתוק על יחסים שמתחילים בשקר. מי שמחפשת ספרים עם טוויסט או עם עלילה מקורית וחדשנית, לא תמצא את זה בספר הזה. מה שכן יש כאן היא כתיבה טובה, דמויות שנכנסות ללב, נגיעות בבריאות הנפש, וכימיה מבעבעת בין הדמויות הראשיות. אהבתי מאד את דמויות המשנה, המשפחה של אית’ן: האחים שלו, אחותו, אימא שלו והבת שלו לילי. פחות אהבתי את המהירות שבה נפתרו הקונפליקטים שבספר. לטעמי היה אפשר לכתוב פתרונות עמוקים ומציאותיים יותר. למרות כל זאת נהניתי מהקריאה ומהאחים הלוהטים לבית משפחת ג’קסון.

 הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה