אדוני הנשיא / המפקד העליון מאת קייטי אוונס.

סקירה מאת אלינור לוגסי.

 בספר הראשון “אדוני הנשיא” אנחנו נחשפים לעולמם של שרלוט ומתיו.

שרלוט האדמונית בקראש ענק על מתיו עוד מגיל אחד עשרה, היא ראתה אותו מאז פעמיים בקושי, אבל עדיין, ראשה לא מפסיק לחשוב עליו. היא מגיעה מהעולם הפוליטי, לכן מגיל קטן היא מחוברת לנושא ובעודה בת אחת עשרה, בפעם הראשונה שהסתכלה על הנשיא בעיניו וראתה את בנו, היא הבטיחה שתעזור לבן שלו כשיהיה נשיא.

שנים אחרי הם נפגשים באירוע, לאחר שמאט הצהיר שהוא מגיש מועמדות לבחירות הקרובות, כולם בשוק, כולל שרלוט שזוכרת שתמיד היה נגד, ואין ספק שגם הוא זוכר אותה, ההבטחה שלה לעזור לו נותרה שם, ביניהם, והוא מבקש ממנה להיות איתו במאבק.

שרלוט לבסוף מסכימה רק שהיא לא ידעה שלהיות קרובה אליו כל כך יהווה קושי, המשיכה שלהם כל כך מוחשית עד שאפשר לחתוך אותה עם סכין, אבל אסור להם, אסור לעורר שום שערורייה שתעלה למאט ביוקר, הוא מועמד עצמאי שצריך את כל האהדה שקיימת.

מאט, הצעיר ביותר שמועמד לנשיאות ועדיין כול כולו זה יופי, ואהבה למולדת, מבחינתו לאחר שאביו נרצח לא נשארה ברירה. הוא יעשה הכל כדי לתקן את המדינה, כדי להיות כל כולו נשוי למולדת ולעשות את כל האפשר כדי לחולל שינוי.

שרלוט מוקסמת ממנו, ממה שהוא משדר הרבה יותר מהחיצוניות שלו שגורמת לנשים לזרוק את עצמן עליו, שרלוט נמשכת למי שהוא בפנים, נמשכת לאישיות המרתקת שלו, ועל הדרך היופי שלו מעורר תיאבון.

הוא נמשך אליה כמו מגנט והיא מאבדת כל היגיון שהיא צמודה אליו, הוא יעשה הכל כדי שהיא תהיה שלו והיא… רק זקוקה לקרבה שלו כדי לנשום.

היחסים אסורים, אבל זה לא מונע מהם להיכנס לתוך הסיכון המטורף שיכול לעלות לכולם ביוקר. האם הם יצליחו לשמור על הסוד? האם הם יצליחו להיפרד כשהוא ייבחר?

בספר השני- “המפקד העליון” אנחנו נשאבים לתוך הבית הלבן.

מאט הגבר מושלם שכולנו חלומות עליו כבר נשיא, נשיא- שהגברים הולכים אחרי החזון, הנשים מזילות ריר וכולם מקווים שהוא יביא את העתיד שכולם מחכים לו, עתיד טוב.

מאט לא מפסיק לחשוב על שרלוט- מבחינתו אין דרך אחרת מלבד להיות איתה. לא אכפת לו הגיל, חוסר הניסיון, שערוריות או לא, הוא צריך אותה וזקוק לה והוא יעשה הכל כדי לתבוע בעלות על כולה, היא תהיה שלו בלב, בגוף, בנפש ובבית הלבן.

שרלוט חוזרת בדיוק להכרזה שלו, ומאותו רגע שום דבר כבר לא נשאר כפי שהיה, הוא פורט על מיתריה העדנים ומרגע לרגע היא וכול החפצים שלה בבית הבלן, הוא לא חיכה דקה מהרגע שראה אותה ד הרגע שהיא הייתה איתו, הגברת הראשונה שלו. היא רוצה לעשות שינוי וזאת הדרך, למרות הפד ולמרות החששות היא נכנסת לעולם שלו, להיות לצידו ולהפוך לגברת הצעירה בבית הלבן, היא תחולל שינוי כי היא מאמינה בו.

למרות הרצון לקחת את העניינים באיטיות- מאט לא מחכה, הוא לא מסוגל.

הוא צריך הכל ומהר, והוא יעשה זאת, אך האם הכל יסתדר כמצופה? האם היחסים האישיים שלהם יצליחו בעולם הפוליטי הזה?

אודה באמת ואגיד שאת החלק השני פחות אהבתי, אני חושבת שיש דברים שצריכים לעצור בשיא. אין ספק שספר אחד אולי מעט יותר ארוך היה מצליח ומפתה יותר.

הכתיבה טובה, הזוג הזה מקסים ואי אפשר לא להתאהב בהם, אהבתי את הבית הלבן והמקצוע הפחות שגרתי בסיפור.

 

הסתקרנתן? לקריאת הפרק הראשון ולרכישה לחצו כאן.

תגובות אחרונות
הרשמה לעדכונים

השארת תגובה